REKLAMALumen
Paszynin2

(Fot. Info Iława.)

Dopisała pogoda i frekwencja, a organizatorzy zadbali o liczne atrakcje - dzisiejszy VI Festyn Rodzinny "Jedynki" można zaliczyć do bardzo udanych.

Goście odwiedzali dziedziniec i boisko Szkoły Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie już od godziny 13:00. Program rodzinnego popołudnia wypełniły prezentacje tanecznych, wokalnych i teatralnych talentów uczniów oraz przyjaciół "Kopernika". Na najmłodszych czekały place zabaw ze zjeżdżalniami i trampolinami, malowanie twarzy i program animacji. Można też było skorzystać z przejażdżki quadem, wziąć udział w loterii fantowej i licytacji, odwiedzić kiermasz i pchli targ. Konkurs żonglowania o Puchar Dyrektora Szkoły, czy warsztaty bębniarskie z instruktorami Kaczego Bagna - to kolejne akcenty rodzinnego festynu. Ponadto nie brakowało smacznego jedzenia, a w kawiarence słodkich ciast.

Celem tegorocznego festynu było pozyskanie środków na edukacyjny plac zabaw dla dzieci. Można tu mówić o sporym sukcesie. Na podsumowanie ostatecznego wyniku zbiórki jeszcze przyjdzie czas, ale już teraz wiadomo, że zebrana kwota przekroczyła 11 tysięcy złotych.

VI Festyn Rodzinny Jedynki (zdjęcia: Info Iława).

REKLAMAGaleria2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8712 sekundy