REKLAMAsalon_optyczny
REKLAMAkroczek

(Fot. Archiwum szkoły.)

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie bierze udział w konkursie "Szkoła przyjazna ekonomii społecznej na Warmii i Mazurach". Decyzją kapituły pierwszej edycji tego konkursu "Jedynka" znalazła się w gronie pięciu wyróżnionych szkół z naszego regionu. Teraz ma też szansę na zwycięstwo w plebiscycie publiczności. 

Celem konkursu jest ukoronowanie dotychczasowego zaangażowania jednostek samorządu terytorialnego, środowiska biznesu, szkolnictwa, a także zachęcenie ich do dalszej współpracy na rzecz rozwoju przedsiębiorczości społecznej oraz promocji ekonomii społecznej w województwie warmińsko-mazurskim. 

- Miło nam poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Iławie znalazła się w gronie pięciu szkół wyróżnionych w województwie. Przed nami ostatni etap – głosowanie w Internecie - mówi dyrektor "Kopernika" Aleksandra Skubij. - „Głosowanie w plebiscycie publiczności” odbywa się poprzez stronę www.es.warmia.mazury.pl. Bardzo prosimy Państwa o codzienne głosy w tym konkursie! 

Głosowanie potrwa jeszcze do 31 maja. Głosować można raz dzienne z danego adresu IP komputera.

[SP1]
Red. kontakt@infoilawa.pl.

 

REKLAMATom-bet

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8066 sekundy