REKLAMABlu2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 czerwca 2018, 13:32 komentarzy 2

W Iławie właśnie rusza pierwsza placówka mFinanse z pełną funkcjonalnością oddziału mBanku!

mFinanse to wygoda korzystania z oferty aż 25 banków w jednym miejscu.

- Specjalizujemy się głównie w kredytach hipotecznych, gotówkowych i firmowych - przybliża szczegóły działalności placówki, znajdującej się w rezydencji Stary Spichlerz na ulicy Sobieskiego w Iławie, jej właściciel Paweł Ciechanowski.

mFinanse pojawia się tu w miejsce placówki dotychczas prowadzonej pod szyldem NOTUS Finanse. Jest odpowiedzią na zgłaszane przez klientów potrzeby.

- Decyzja ta zapadła już w marcu tego roku - mówi Paweł Ciechanowski. - Naszym klientom brakowało jednej ważnej rzeczy: możliwości zakładania kont i bieżącej obsługi ich rachunków. 

Już od 4 czerwca będzie możliwe dzięki mFinanse.

- mBank w marcu tego roku podpisał z nami, jako pierwszą firmą w Polsce, umowę partnerską na oddział w Iławie. Jesteśmy z tego bardzo dumni - nie ukrywa właściciel. - Iława zyska Bank, który do tej pory był dostępny tylko i wyłącznie w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców.

Już od 4 czerwca, wraz z oficjalnym uruchomieniem placówki mFinanse w Iławie, dostępna będzie atrakcyjna promocja na pierwszy kredyt w mBanku. Można z niej skorzystać dokładnie przez miesiąc, do 4 lipca włącznie. RRSO wynosi 10,47%, a oferta skierowana jest do osób, które dotychczas nie posiadały kredytu gotówkowego w mBanku. Czeka tu ponadto świetna oferta dla klientów indywidualnych i firm, w tym konta za 0 zł, ze wszystkimi najważniejszymi usługami.

Zapraszamy do placówki!

Publikacja zlecona.

REKLAMAsklep2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~dydek 2 18 dni temuocena: 75% 

    Fajnie. Najpierw banko/wpłatomat a teraz oddział. W zasadzie oddziały bankowe są coraz mniej potrzebne w epoce BLIKa, e-pieniądza i mbankowości, ale może się przydać gdy trzeba będzie dokumenty jakieś podpisać. Od nastu lat w mBanku jestem i polecam. Acha i nie, to nie jest komentarz sponsorowany :)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Interesujący się 1 18 dni temu

    Zgodnie z zapowiedziami (np. NB) pieniądz "papierowy" ma zostać w przeciągu najbliższych lat zlikwidowany na rzecz "plastiku" i wirtualu.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3292 sekundy