REKLAMAKleks2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 czerwca 2018, 12:48 komentarzy 2

(Fot. nadesłane.)

Nasza Czytelniczka relacjonuje, że dzisiaj, tj. 6 czerwca spędziła niespełna godzinę w kolejce do rejestracji dla pacjentów w budynku przychodni specjalistycznych Powiatowego Szpitala w Iławie. Sama jest młodą osobą, ale na nadesłanych przez nią zdjęciach widać, że na umówienie lub potwierdzenie wizyty u lekarza czeka też sporo osób starszych. "Wszyscy byliby wdzięczni za więcej miejsc siedzących" - postuluje iławianka. W tej części szpitala rzeczywiście jest ich niewiele.

- Iławska rejestracja do lekarza - opisuje nadesłane przez siebie zdjęcia pacjentka iławskiego szpitala. - Kolejki starszych osób i kobiet z dziećmi, w większości czekających, aby potwierdzić przybycie na wizytę w tym samym dniu. Sama czekałam dzisiaj od 10:38 do 11:35. Jestem pewna, że wszyscy byliby wdzięczni za więcej miejsc siedzących - proponuje.

g

Podzielacie taką opinię? Czy w tym miejscu, Waszym zdaniem, potrzeba więcej siedzących miejsc dla pacjentów oczekujących na zarejestrowanie się lub potwierdzenie wizyty?

Oddajemy do Waszej dyspozycji sondę. Za kilka dni, wraz z wynikami, przekażemy zebrane informacje szpitalowi, wraz z zapytaniem o możliwość spełnienia takiego postulatu.

Do tematu wrócimy.

Ankieta nie istnieje
REKLAMANotus_nowa

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Szczery 2 7 miesięcy temuocena: 100% 

    Miejsc jak miejsc. Niech się wezmą za lekarzy i ich podejście do pacjentów. Już nie chodzi o długie czekanie itp bo pewnych spraw nie przyspieszy ale o sam fakt, że jeden lekarz na 10-ciu potrafi być miły i uprzejmy, zaś pozostałych 9-ciu pracuje tam za kare.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Xxx 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

    I miło by było gdyby do potwoerdzenia wizyt było oddzielne okienko, trwa to 3 minuty, a rejestracja wiele dłużej przez co mimo stania ok. 40minut e kolejce nie raz spóźniona weszłam do gabinetu lekarza

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3707 sekundy