REKLAMAgabinet

(Fot. Organizator.)

Niecodzienni goście w letniej czytelni biblioteki w Siemianach. Podczas spotkania, zorganizowanego tutaj 7 lipca, swoją pasją podzielili się ze słuchaczami płetwonurkowie Adriana Połom i Marek Banasiak. Okazali się niezwykle sympatyczni, a ich opowieści o podwodnych wyprawach, ilustrowane bogatą prezentacją multimedialną, wciągnęły publiczność.  

Dzieci wsłuchiwały się z zaciekawieniem w opowieści o podwodnym królestwie. Mogły obejrzeć z bliska cały sprzęt do nurkowania, a nawet przymierzyć jego poszczególne elementy. Podczas zajęć miały też okazję usłyszeć o tym, co można zobaczyć w naszych polskich jeziorach. Goście czytelni nurkowali m.in. w jeziorach: Urowiec, Witoszewskie, Kiełpińskie, Zbiczno, Narie, Wuksniki, Wulpińskie, Ukiel, a czasami również Jeziorak. Pływali też w zalanych kamieniołomach Piechcin i Koparki oraz morzach: Adriatyckim i Czerwonym. Podczas prezentacji podkreślali, że nurkowanie to nie tylko pasja sama w sobie, ale i czynienie dobra, dawanie radości innym ludziom.

Na zakończenie spotkania Igor i Damian podarowali gościom róże i upominek, a bibliotekarka Zofia Chomka przekazała im książkę "Najpiękniejsze miejsca do nurkowania". Każdy słuchacz wpisał się do tej książki. Spotkanie zakończyło się wykonaniem wspólnego zdjęcia. Kto nie był, niech żałuje! - podsumowała jedna z uczestniczek.

Zdjęcia: biblioteka w Siemianach.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6026 sekundy