REKLAMAKleks2

(Fot. Archiwum własne.)

Już w piątek, 10 sierpnia Galeria Twórców Stowarzyszenia Kulturalno-Artystycznego SART znów będzie tętnić życiem. Podczas podwójnego wernisażu zostanie otwarta wystawa prac artystów Stowarzyszenia SART oraz twórczości Agnieszki Szatkowskiej.

Agnieszka Szatkowska - ur. 31 stycznia 1985 r. w Kołobrzegu. Absolwentka malarstwa na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Dyplom z malarstwa obroniła w 2012 roku. Współpracuje z Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu - w ramach działania Przeprojektu. Zajmuje się głównie malarstwem sztalugowym i ilustracją. "Laurka" - to tytuł wystawy prac artystki w Iławie.

Natomiast wspólna wystawa prac twórców zrzeszonych w Stowarzyszeniu Kulturalno-Artystycznym SART nosi tytuł "Letnie tchnienie iławskiej sztuki".

W imieniu Stowarzyszenia zapraszamy na Niepodległości 4 już w najbliższy piątek, 10 sierpnia. Początek podwójnego wernisażu o godzinie 18:00.

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.483 sekundy