REKLAMAMartex
klonowski

(Fot. Info Iława.)

Pierwszy dzwonek nowego roku szkolnego... za pasem! Po wyprawki, które świetnie posłużą dzieciom i młodzieży - od przedszkolaka przez ucznia aż po studenta - zapraszamy do dwóch komfortowych salonów samoobsługowych Centrum Biurowo-Papierniczego KLEKS w Iławie. Warto pamiętać też o tym, że KLEKS to świetny wybór nie tylko dla uczniów i szkół, ale i firm, które centrum kompleksowo wyposaży w akcesoria i sprzęt biurowy, także z dostawą.

Gdzie wybrać się po szkolną wyprawkę? W Iławie mamy do dyspozycji dwa komfortowe salony samoobsługowe firmy KLEKS przy ul. Andersa 8 A i ul. Maczka 11 B, oba z parkingami. Dlaczego warto właśnie tutaj kupić dziecku niezbędne przybory? Oto mocne strony lokalnej firmy.

W IŁAWIE OD PONAD ĆWIERĆWIECZA!

Właściciele i pracownicy sklepów KLEKS rynek artykułów papierniczych i biurowych znają jak mało kto. Są w tej branży już od ponad ćwierćwiecza! Firma KLEKS powstała w Iławie w lipcu 1992 roku. Doświadczenie, znajomość asortymentu i branży - to dzięki nim kupimy tu wyprawkę, która po prostu zda egzamin w praktyce! Skorzystaj z wiedzy KLEKSA, a na dobre zapomnisz o artykułach, które po tygodniu użytkowania trzeba wyrzucić do kosza.

WŁASNA HURTOWNIA. TO WIELKI WYBÓR I NISKIE CENY

Iławski KLEKS, jako jeden z nielicznych sklepów papierniczych w naszym województwie, jest zaopatrywany przez własną hurtownię materiałów biurowych i papierniczych. Związane z tym korzyści dla klienta do przede wszystkim ogromny wybór produktów oraz bardzo konkurencyjne ceny!

DLA UCZNIÓW OD A DO Z. ZAJRZYJ PRZED PIERWSZYM DZWONKIEM!

KLEKS zaopatruje przedszkolaków, uczniów i studentów. Kupicie tu kompleksową wyprawkę do szkoły w przyzwoitej cenie, wraz z tornistrem, plecakiem, a nawet torbą na laptopa. Szeroki wybór zeszytów, bloków, przyborów do pisania i korygowania oraz wszystkiego, co potrzebne na plastykę, spełni oczekiwania najbardziej wybrednych. A może pora na nowy plecak? KLEKS ma mnóstwo różnych wzorów od renomowanych producentów, w tym firm HERLITZ, EASY, STRIGO i COOLPACK. Ceny już od 98,90 zł!

KOMPLEKSOWO DLA FIRM. OD DZIURKACZA PO PREZENTACJĘ I KONFERENCJĘ

Centrum Biurowo-Papiernicze KLEKS profesjonalnie obsługuje też firmy. Możliwy jest dowóz, który w przypadku większego zamówienia realizowanego na terenie powiatu iławskiego jest bezpłatny. Znajdziemy tu wszystko, co potrzebne do codziennej pracy w biurze: od akcesoriów jak zszywacze czy nożyczki przez urządzenia (np. drukarki, niszczarki, czy faksy) po akcesoria komputerowe, etykiety, czy materiały eksploatacyjne. Są tu także dostępne produkty, które pomogą w przeprowadzeniu efektownej prezentacji albo organizacji profesjonalnej konferencji. KLEKS zajmuje się również dostawą profesjonalnej chemii gospodarczej, odpowiedniej dla szkół i przedsiębiorstw.

CENTRUM BIUROWO-PAPIERNICZE KLEKS zaprasza!
Iława
- ul. Andersa 8A, tel. 784 702 977,
- ul. Maczka 11B, tel. 575 658 217.
Czynne:
pn. - pt. 8.00 - 17.00,
sob. 9.00 - 13.00.

Publikacja zlecona.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6705 sekundy