REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 sierpnia 2018, 10:20 komentarzy 8

(Fot. Info Iława.)

Wybitnych artystów reprezentujących polską scenę jazzu tradycyjnego, ale też inne europejskie kraje można było posłuchać podczas Koncertu Galowego 48. Międzynarodowego Festiwalu Jazzu Tradycyjnego Old Jazz Meeting "Złota Tarka". Drugi z tegorocznych festiwalowych koncertów w amfiteatrze zgromadził tu zarówno mieszkańców, jak i turystów. 

Wśród artystów koncertu, poprowadzonego przez Artura Orzecha, byli Lala Czaplicka i Orkiestra Adria, Big Collective Band, Wiesław Pieregorólka – dyrygent, Alchemik Orchestra, Anna Serafińska – wokal, Beata Przybytek – wokal, Andrzej Dąbrowski – wokal, Makeda Purple – wokal (Niemcy), Pee Wee Ellis - saksofonista, kompozytor i aranżer (Wielka Brytania).

Iława. Na Koncercie Galowym Złotej Tarki 2018.
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAabs2

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~mieszkaniec Ilawy 8 3 miesiące temuocena: 100% 

  Szału nie było , mało publiczności , splendor dla Warszawki,Torunia,Bydgoszczy,Łodzi i Krakowa, szkoda naszej kasy z budżetu miasta dla jubileuszy pewnych elit.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Obserwator 7 3 miesiące temuocena: 29% 

  Moim zdaniem,nie można liczyć frekwencji na Złotej Tarce.Jest to festiwal dla turystów i koneserów jazzu.Korzyści są wymierne: hotele zarabiają,restauracje zarabiają,super promocja miasta,której nie zastąpi żadna inna impreza,no i zadowoleni turyści.Czego chcieć więcej...Iławianie nie chodzą na festiwal,bo wolą prostą rozrywkę typu latające nad głową samoloty na majówce lotniczej,imprezie która za rok lub dwa nie będzie miała już nic nowego do zaoferowania.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Banan 6 3 miesiące temuocena: 50% 

  Moim zdaniem ta muzyka taka jakaś flegmatyczna była, nie ta sama co dawniej, Jazz to wesołe kawałki, a nie flaki z olejem. Osobiście nie chodzę na tarkę, mam lepsze numery na dysku, a ponadto zimno i deszczowo było, rok temu tez i trzy lata temu też. Graj piękny cyganie, graj...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~a. 5 3 miesiące temuocena: 75% 

  Kiedyś tłumy w amfiteatrze a teraz? Słabo to wygląda.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Siwy 4 3 miesiące temuocena: 75% 

  Chyba już czas pożegnać tarkę z Iławy.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Alvaro 3 3 miesiące temuocena: 60% 

  Niby dlaczego? Publiczność jest i do tego zadowolona. Byłem na tym koncercie i uważam że powinno być kontynuowana impreza. Kto nie lubi jazzu niech nie chodzi na koncerty ale też niech nie robi sztucznego tłoku głupimi komentarzami.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~czytam bo umiem 2 3 miesiące temuocena: 50% 

  Ani ładne i wcale nie tanie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ormowiec 1 3 miesiące temuocena: 75% 

  A dlaczego? Takie ładne j tanie...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3379 sekundy