REKLAMAinter parts
REKLAMANotus_nowa

Zapraszamy do nowo otwartej placówki doradztwa finansowego FinUp przy ul. Stefana Wyszyńskiego 29 w Iławie. Placówka oferuje profesjonalne, bezpłatne doradztwo finansowe oraz dostęp do oferty wielu renomowanych banków. 

Nowo otwarta w Iławie placówka FinUp to placówka bezpłatnego doradztwa finansowego. Na specjalistyczną i bezpłatną pomoc w doborze odpowiednich produktów finansowych mogą w niej liczyć klienci indywidualni, mikroprzedsiębiorstwa, rolnicy, a także freelancerzy, którzy posiadają z góry określoną zdolność kredytową. 

Bogata oferta produktów FinUp, zarówno biznesowych, gotówkowych, jak i hipotecznych, dostarczana jest przez największe banki i instytucje finansowe: m.in. Alior Bank, Deutsche Bank Polska, Nest Bank, Raiffeisen Bank, Getin Bank, Fundusz Mikro, Inicjatywa Mikro. Dzięki wsparciu doradców w FinUp można również zadbać o odpowiednie ubezpieczenie.

– Wspólnie z Klientem porównujemy oferty banków i podpowiadamy optymalne rozwiązanie. Dbamy o to, aby każdy Klient miał pełną wiedzę na temat przygotowanego rozwiązania. Przed podpisaniem umowy wspólnie omawiamy decyzję banku i umowę kredytową. Prowadzimy naszych Klientów od początku do końca, czyli od wywiadu podczas pierwszej rozmowy, poprzez przygotowanie wniosków do banków, na podpisaniu umowy kończąc – mówi Marcin Tyma, dyrektor sprzedaży sieci sprzedaży FinUp.

Wszystkie placówki FinUp działają zgodnie z wymogami znowelizowanej ustawy o kredycie hipotecznym, która weszła w życie 22 lipca br. i posiadają licencje na sprzedaż kredytów hipotecznych nadaną przez Komisję Nadzoru Finansowego. Spółka FinUp to jeden z największych operatorów bankowych w Polsce.  

Zapraszamy do placówki FinUp w Iławie!
Ul. Stefana Wyszyńskiego 29, 14-200 Iława.

Publikacja zlecona.

REKLAMAabs2
Artykuł załadowany: 0.404 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)