REKLAMALotnicza majowka
REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 września 2018, 12:31 komentarzy 1
Zaginęła 78-letnia Stanisława Kosakowska.

Zaginęła 78-letnia Stanisława Kosakowska.

Trwają poszukiwania zaginionej 78-letniej Stanisławy Kosakowskiej. Jej rodzina otrzymała wiarygodny sygnał o tym, iż kobietę wczoraj widziano w Iławie. Kontaktu nadal nie udało się nawiązać, ale informacja od świadka daje nam nadzieję, że babcia odnajdzie się cała i zdrowa - przekazał nam wnuk zaginionej.

Informację o zaginięciu 78-latki, ostatnio zamieszkałej w Kałdowie pod Malborkiem, a pochodzącej z gminy Kisielice, podaliśmy już na portalu 8 września. W mediach społecznościowych post został udostępniony przez niemal 200 osób, za co w imieniu bliskich zaginionej dziękujemy. 

Dzisiaj rodzina pani Stanisławy jeszcze raz liczy na pomoc lokalnych internautów. Podejrzenie, że zaginiona kobieta może przebywać na terenie powiatu iławskiego, znalazło bowiem potwierdzenie w sygnale, jaki wczoraj przekazał świadek.

- Za pośrednictwem strony "Zaginieni przed laty" otrzymaliśmy informację, iż moja babcia 9 września około godziny 21:30 była widziana na ulicy Grunwaldzkiej w Iławie - informuje pan Marcin, wnuk zaginionej. - Świadek podał swoje imię i nazwisko, dane kontaktowe. Przekazał, że babcia wyglądała na zagubioną, jakby czegoś szukała. W sposób zgodny z prawdą opisał, w co była ubrana.

Bliscy bardzo się martwią, także dlatego, iż 78-latka ma problemy zdrowotne z sercem, cierpi również na depresję.

- Bardzo prosimy o udostępnienia, jest to dla nas bardzo ważne - apeluje wnuk zaginionej.

ZAGINIONA STANISŁAWA KOSAKOWSKA

  • Wiek: 78 lat.
  • Wyszła z domu w gminie Malbork rano w dniu 7 września. 
  • Według świadka ostatnio (9 września wieczorem) widziana w Iławie.
  • W dniu zaginięcia była ubrana w ciemne spodnie w białe kwiaty i czerwony sweterek.

g

Jeśli ktoś zna miejsce pobytu zaginionej lub ma informacje, które pozwolą odnaleźć panią Stanisławę, to rodzina prosi o kontakt z policją lub pod numerami: 690 121 640, 505 753 276.

REKLAMAGaleria Jeziorak

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Ewa 1 7 miesięcy temu

    Jest nadzieja, że Pani cała i zdrowa wróci do domu. Całe szczęście. Kaldowo jest dzielnicą Malborka, a nie miejscowością pod Malborkiem.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.4795 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)