REKLAMAKleks2

Do miłośników biegania, ale też przygody skierowane jest zaproszenie na I Nocny Bieg Świetlika w Kisielicach. Adrenalina gwarantowana - trasę wiodącą leśnymi ścieżkami, po trudnym terenie trzeba będzie pokonać po zmroku, za rozłożonymi świetlikami.

Imprezę na pożegnanie wakacji zaplanowano na 22 września. Uczestnicy spotkają się w lesie nad jeziorem Rakowym w Kisielicach, by o godzinie 21:00 wyruszyć na wymagającą trasę. 

- Jest to nocny bieg przełajowy na dystansie około 5 km po leśnych ścieżkach, za rozłożonymi świetlikami - informuje organizator, Urząd Miejski w Kisielicach. - Każdy z uczestników startuje na własną odpowiedzialność. Ze względów bezpieczeństwa wszyscy powinni mieć ze sobą "czołówkę" lub inną latarkę. 

Ze względu na trudne warunki terenowe uczestnikiem biegu może być osoba pełnoletnia lub osoba w wieku powyżej 16 lat z pełnoletnim opiekunem. Zawodnicy wystartują w czterech kategoriach wiekowych osobno dla kobiet i mężczyzn: do 29 lat, 30-49 lat, 50-59 lat oraz senior (60 i więcej). Starty odbywać się będą w 15-sekundowych odstępach.

Bieg zostanie rozegrany bez względu na warunki atmosferyczne. Na trasie będzie zapewnione zabezpieczenie medyczne. Po biegu organizator zaprasza na wspólne ognisko, pieczone kiełbaski i herbatę z kotła.

Wpisowe wynosi 10 zł, płatne w dniu biegu. Nie zabraknie medali i pucharów.

Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie pod numerem 531991166 (do 21 września). 

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.558 sekundy