wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 września 2018, 19:22 komentarzy 3

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

W meczu 8. kolejki IV ligi w Mrągowie spotkali się sąsiedzi z tabeli - zajmująca czwartą lokatę miejscowa Mrągowia podejmowała plasujący się na trzecim miejscu GKS Wikielec. Zespół z gminy Iława wraca z tej potyczki bez punktów - podopieczni trenera Jarosława Płoskiego ulegli Mrągowii 1:3.

Mrągowia Mrągowo - GKS Wikielec 3:1 (1:1)
0:1 - Aleksander Kowalczyk (20')
1:1 - Konrad Rusiecki (38')
2:1 - Sebastian Kowalski (51')
3:1 - Filip Wójcik (53')

Pierwsza odsłona spotkania była bardzo wyrównana. GKS kilka razy poważnie zagroził bramce rywala. W 13 min. Michał Jankowski strzelił prosto w słupek bramki przeciwnika. W 20 min., po bardzo składnej akcji Wikielca, Aleksander Kowalczyk zdobył pierwszego gola w tym meczu. Jednak radość z prowadzenia nie trwała długo, bowiem już w 38 min. miejscowi popisali się ładnym strzałem z rzutu wolnego i był remis 1:1. Tak skończyła się pierwsza odsłona tego meczu.

Po przerwie gospodarze jak rasowy bokser zaatakowali i najpierw w 51, a po chwili w 53 minucie meczu zadali ekipie z Wikielca decydujące ciosy. Nasi zawodnicy już się nie podnieśli - próbowali, ale ich strzały nie osiągały celu. Nie pomogły zmiany na boisku, z wyjazdowego meczu GKS wraca bez punktów.

Teraz już zespół skupia się na sobotnim meczu z Zatoką Braniewo. Spotkanie zostanie rozegrane na stadionie w Wikielcu.

GKS Wikielec: Kowalski, Kacperek, Korzeniewski, Luliński, Laskowski (72 min. Kolcz), Kwiatkowski, Piórkowski (56 min. Sobociński), Płoski (46 min. Wacławski), Jankowski, Kowalczyk, Tomkiewicz.