REKLAMAPOL_GORA
REKLAMAwójt2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 października 2018, 15:12 komentarzy 8

(Fot. Info Iława.)

Do szpitala przetransportowano mężczyznę, potrąconego na pasach na Alei Jana Pawła II w Iławie.

REKLAMAB.H

Do wypadku- potrącenia pieszego doszło dzisiaj, tj. 10 października około godziny 14:30 na Alei Jana Pawła II w pobliżu skrzyżowania z ulicą Piaskową. Z informacji z miejsca zdarzenia wynika, iż pieszy był na oznakowanym przejściu na pieszych, gdy uderzył w niego samochód osobowy marki fiat.

Potrąconego pieszego, który doznał otarć i potłuczeń, opatrzyli na miejscu ratownicy medyczni, po czym poszkodowany został zabrany do iławskiego szpitala.

Interweniowała też straż pożarna i policja. Funkcjonariusze wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczynę zdarzenia. Po wypadku miały miejsce utrudnienia w ruchu, który obecnie odbywa się już płynnie.

Pieszy potrącony przez samochód osobowy na Alei Jana Pawła II w Iławie.

REKLAMAPSL1

8Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~UPA 8 3 dni temu

  Tir zapieprza nie patrzy czy ktoś idzie czy nie, przecież nie Tira szkag trafi tylo pieszego lub rowerzystę.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marek 7 4 dni temuocena: 67% 

  Zgadzam się w 100% z obywatelem.... Słupki komendanta są najważniejsze! Gdzie tu logika i sens wysłać dwa ciężkie wozy strażackie do potrącenia jednej osoby? Gdyby pogotowie było pierwsze byłyby to 2 lub 3 osoby (zależy jaką karetka) i co można udzielić fachowej pomocy w tyle osób? Można! Ale nie statystyka jest najważniejsza tylko później jęczenie że mało.srodkow PSP dostaje...

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Zenek 6 3 dni temuocena: 60% 

  No tak bo policja na miejscu ma tylko ruchem kierowac a świadków ustalić zrobić zdjęcia wymiary wylegitymowac ustalić przebieg zdarzenia skontrolować pojazdy to wszystko samo się zrobi pewnie

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anonim™ 5 4 dni temu

  Idźcie z tymi komentarzami tam skąd jesteście, na PSK pewnie wleciało wezwanie "wypadek" to są wszystkie służby, a tak w ogóle to policjantka powinna od razu kierować ruchem bo od tego są na miejscu,

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Tomek 4 4 dni temuocena: 100% 

  Obywatelu! Straż była pierwsza tak się złożyło że Oni udzielali pomocy i Oni kierowali ruchem bo utworzył się korek. Policjantka się tym nie zajeła - czemu, bo jest tylko pasażerką. Dlatego potrzebna jest Straż.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Iławianka 3 4 dni temuocena: 67% 

  To przejście jest bardzo niebezpieczne. Jadące z dużą prędkością samochody są słabo widoczne przez pieszych, ponieważ z jedne strony jest wzniesienie, z drugiej ostry zakręt, a dodatkowo wjeżdżają i wyjeżdżają auta z cmentarza. Niedawno na tym przejściu tir potrącił rowerzystkę. Piesi wręcz przebiegają po pasach. Powinna być sygnalizacja na żądanie i byłoby bezpiecznie.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Sylwek 2 4 dni temuocena: 100% 

  Tylko nie sygnalizacja, wystarczy że wszyscy otworzą oczy a nie śpią.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~obywatel 1 4 dni temuocena: 75% 

  Co robią strażacy przy potrąceniu. Jadą żeby słupki się komendantowi zgadzały? Bezpodstawny wyjazd, marnotrawienie pieniędzy podatników, których w budżecie straży brakuje.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAekobud
REKLAMAMartex
REKLAMAdom
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3043 sekundy