REKLAMATYP 1 - IPB
Iławianin Leszek Nowak- kandydat do Rady Miejskiej w Iławie.

Iławianin Leszek Nowak- kandydat do Rady Miejskiej w Iławie.

O mandat radnego ubiega się z KW Prawo i Sprawiedliwość, ale - jak podkreśla - nigdy nie był i nie jest członkiem tej, ani żadnej innej partii. - Interesuje mnie tylko Iława i jej przyszłość - mówi mieszkaniec osiedla XXX-lecia. - Obecnie startuję z listy PiS dlatego, że poparcie członków rządu daje nam prawdziwą szansę na realne inwestycje w naszym mieście - uzasadnia. Poznaj kandydaturę Leszka Nowaka do Rady Miejskiej w Iławie.

DEKALOG NOWAKA, CZYLI 10 NAJPILNIEJSZYCH POSTULATÓW DLA IŁAWY

Leszek Nowak- kandydat do Rady Miejskiej w Iławie, ma w swoim programie kilkadziesiąt ważnych postulatów. Tutaj skupia się na 10 kluczowych. 

1. Rozwój gospodarczy Iławy to priorytet. Od 12 lat brak jest kluczowych inwestycji.
2. Natychmiastowe wdrożenie w Iławie rządowego programu Mieszkanie +.
3. Zmniejszenie opłat miejskich. Iława jest drogim miastem.
4. Stop dla pracy za najniższą krajową. Odbudowa rynku pracy w Iławie.
5. Ulgi podatkowe tylko dla przedsiębiorców, którzy rozwijają i tworzą dobry rynek pracy.
6. Bezwzględna transparentność wydatków miejskich. Kontrola burmistrza i rady. Referenda.
7. Natychmiastowa odbudowa osiedla przy ul. Jasielskiej.  Idźcie, zobaczcie sami.
8. Budowa dworca PKS. Obecny kompromituje Iławę. Wstyd.
9. Utworzenie muzeum w Iławie. Tematycznie od prehistorii po współczesność. Edukacja.
10. Gruntowna reforma powiatowego szpitala. Brak lekarzy specjalistów, kolejki.

- Nie mogę patrzeć, jak nasze miasto umiera każdego dnia, powoli się wyludniając - komentuje ten "program w pigułce" kandydat. - Z Iławy i powiatu uciekają ludzie młodzi. Nie mają tutaj godziwej pracy ani szans na własne mieszkanie. Dlatego też mam już dość wiecznych burmistrzów, wójtów, starostów, niezniszczalnych radnych i tzw. okazyjnych skoczków. To przykre, ale wielu z nich zrobi wszystko, aby pozostać przy władzy lub ją zdobyć. Będą obiecywać złote góry. Myślę, że iławianom nie potrzeba teraz kolejnych alei spacerowych, fikcyjnych firm, fantastyki inwestycyjnej, tylko nowych miejsc pracy i większych zarobków. Uważam, że nasi włodarze zastopowali rozwój gospodarczy miasta na wiele lat.  Powstały dziwne układy biznesowe. Czemu zwolnienia podatkowe dostają firmy, które płacą pracownikom nędzne pensje? Pora to zmienić. W samej Iławie czas teraz na kogoś, kto zna realia współczesnego rynku i wie, jakimi prawami rządzi się ekonomia. Potrzeba nam doświadczonego menadżera, który uratuje nasze miasto.

Więcej w wyborczych spotach, dostępnych w załącznikach.

Iławianin Leszek Nowak- kandydat do Rady Miejskiej w Iławie.
Okręg nr 3, lista nr 10, pozycja nr 2.

Publikacja zlecona- materiał wyborczy Komitetu Wyborczego Prawo i Sprawiedliwość.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANotus_nowa
Artykuł załadowany: 0.3986 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)