REKLAMAPysk-na_blysk
REKLAMABMX

Otyłość to jedna z najpoważniejszych i najczęściej spotykanych chorób cywilizacyjnych, coraz częściej nazywana epidemią XXI wieku. Przyczyny jej powstawania to m.in. czynniki genetyczne, siedzący tryb życia, stres, niektóre choroby i stosowane leki. Jednak główną i najczęstszą przyczyną powstawania otyłości są złe nawyki żywieniowe (przejadanie się, częste spożywanie żywności typu fast food, jedzenie w biegu) oraz brak aktywności fizycznej.

Dołącz do akcji Uwaga Nadwaga, zadbaj o siebie i bliskich oraz zmień Wasze życie na lepsze!

Z roku na rok rośnie liczba osób zmagających się z nadwagą, a problem ten coraz częściej dotyczy nie tylko dorosłych, ale również dzieci i młodzieży. Problem nadmiaru masy ciała dotyczy aż 52% Polaków powyżej 18 roku życia*. 22,3% uczniów szkół podstawowych i gimnazjów w Polsce ma nadwagę lub otyłość*.

Nadmiar zgromadzonej tkanki tłuszczowej  w organizmie to także zagrożenie wystąpienia schorzeń współistniejących: nadciśnienia tętniczego, miażdżycy, niewydolności krążenia, cukrzycy, osteoporozy i nowotworów. Prowadzą one do znacznego pogorszenia komfortu życia i mogą przyczynić się do przedwczesnej śmierci. Jak możesz im zapobiec? Zacznij od bezpłatnej konsultacji z Panią Dietetyk Martą Zdunkiewicz, która pomoże Ci zrobić pierwszy krok w zmianie nawyków żywieniowych.

Październik Miesiącem Profilaktyki Nadwagi z NATURHOUSE!

Zadbaj o zdrowie własne i bliskich! Skonsultuj swoje nawyki ze specjalistą Naturhouse. W ramach spotkania dietetyk wykona pomiary antropometryczne, badanie składu ciała oraz przeprowadzi wywiad zdrowotny i żywieniowy. Pomoże to zidentyfikować przyczyny nadmiaru kilogramów lub innych problemów zdrowotnych wynikających ze sposobu żywienia. Każdy, kto skorzysta z darmowej konsultacji w październiku, otrzyma cenne wskazówki żywieniowe, wsparcie i motywację do walki o swoje zdrowie i samopoczucie.

Dodatkowo w trakcie trwania kampanii "Profilaktyka u dietetyka" można zaprosić dietetyka Naturhouse do szkoły lub zakładu pracy na bezpłatne prelekcje.

Nie zwlekaj! Miej odwagę pożegnać nadwagę! Zapraszamy do placówki:

Centrum Dietetyczne Naturhouse

  • ul. Kopernika 5
  • 14-200 Iława
  • tel. 603 967 858
  • e-mail: ilawa@naturhouse-polska.com

f

Godziny otwarcia

  • Poniedziałek: 8:00 – 16:00
  • Wtorek: 10:00 – 18:00
  • Środa: 12:00 – 19:30
  • Czwartek: 10:00 – 18:30
  • Piątek: 8:00 – 16:00

f

Zapisy online: https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=ilawa

Artykuł reklamowy.
 

REKLAMATom-bet
Artykuł załadowany: 0.7043 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)