REKLAMAKlonowski

(Fot. materiały prasowe.)

W ramach Kampanii "19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży" w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie w dniu 15 listopada 2018 roku w godzinach od 12 do 15 będzie prowadzony dyżur specjalistów zajmujących się tematyką przeciwdziałania przemocy, którzy wysłuchają, wesprą i pokierują osobami, których dotknęła przemoc i pragną się od niej uwolnić.

Kampania "19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży" prowadzona jest przez pierwszych dziewiętnaście dni listopada na wszystkich kontynentach, we wszystkich krajach świata. W trakcie kampanii mówimy o prawach dziecka, godności, szacunku, bezpieczeństwie, wolności. Przypominamy i uczymy się o tych wartościach, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i dobrego życia dzieci i młodzieży.

Dyżur będzie odbywał się w siedzibie Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Iławie (ul. Andersa 3a, pok. 4). Będzie można również telefonicznie uzyskać poradę w sprawie przemocy lub podejrzenia stosowania przemocy w najbliższym otoczeniu, szczególnie wobec dzieci i młodzieży. Numer telefonu to (89) 649-04-50.

Ogłoszenie.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6643 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)