REKLAMATYP 1 - IPB

(Fot. materiały prasowe.)

Już w najbliższą niedzielę, 11 listopada na 5-kilometrową trasę wyruszą uczestnicy 4. edycji Suskiego Biegu Niepodległości. Oto najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia, zarówno dla biegaczy i biegaczek, jak i dla mieszkańców, którzy tego dnia będą musieli liczyć się ze zmianami w organizacji ruchu. 

1) ZAMKNIĘCIE DRÓG

W związku z organizacją biegu nastąpi tymczasowe zatrzymanie ruchu na następujących ulicach:
ul. Plażowa, ul. Piastowska, ul. Słowiańska, ul. Koszarowa, ul. Dworcowa, ul. Warmińska, ul. Wybickiego.

Wstrzymanie ruchu drogowego na wyżej wymienionych ulicach wystąpi w dniu biegu (11.11.2018r.) od godziny 9:50 do momentu przebiegnięcia ostatniego zawodnika (nie dłużej niż 50 minut po starcie, który jest o godz. 10:00), z tym że na ulicy Piastowskiej ruch będzie odbywał się wahadłowo jednym pasem.

2) PARKINGI

Organizator prosi o nieparkowanie samochodów wzdłuż ulicy Plażowej oraz ul. Wybickiego i przy placu obok Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II.

Parkować będzie można przy ul. Wybickiego obok Urzędu Miejskiego, na placu przy ul. Wybickiego, jadąc w stronę CSiR, przy nowym budynku Suskiego Ośrodka Kultury na ul. Wybickiego, również za pubem Sigma (także ul. Wybickiego). Dostępne będą również parkingi przy rynku na ul. Parkowej, obok domu towarowego WDT przy ul. Piastowskiej, obok Szkoły Podstawowej przy ul. Piastowskiej (także drugi parking przy SP- wjazd w lewo przed komisariatem policji), obok Sklepu Lewiatan (przy skręcie na ul. Wybickiego).

3) BIURO ZAWODÓW (ODBIÓR PAKIETÓW)

Biuro zawodów zlokalizowane będzie w hali Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu, ul. Piastowska 5c, 14-240 Susz.
Godziny otwarcia:
- niedziela (11.11.2018r.), godz. 8:00 – 9:30.

4) BIURO ZAWODÓW (REJESTRACJA ZAWODNIKÓW)

Rejestracja zawodników w biurze zawodów będzie możliwa w dniu biegu w godzinach 8:00 – 9:30. Koszt rejestracji w dniu biegu to 30 zł. Limit dodatkowych zawodników to tylko 30 osób! Kto pierwszy, ten lepszy (w pakiecie tylko numer startowy z chipem oraz medal finiszera).

5) ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH

Przy odbiorze pakietów należy okazać dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość.

6) ODBIÓR PAKIETÓW STARTOWYCH PRZEZ OSOBY TRZECIE

Istnieje możliwość odbioru pakietu przez osoby trzecie po okazaniu następujących dokumentów:
- pisemne upoważnienie osoby do odbioru pakietu ze wskazaniem serii i numeru dowodu osobistego osoby startującej oraz za okazaniem kopii dowodu osobistego danej osoby.

7) RAMOWY PROGRAM ZAWODÓW

Niedziela 11.11.2018r.
- 8:00 – 9:30 – odbiór pakietów startowych,
- 10:00 – start IV Suskiego Biegu Niepodległości,
- ok. 11:00 – oficjalne zakończenie IV Suskiego Biegu Niepodległości i wręczanie nagród najlepszym zawodnikom i zawodniczkom.

W przypadku szybszego ukończenia zawodów przez wszystkich zawodników dekoracja zostanie przyspieszona.

Trasa IV Suskiego Biegu Niepodległości.

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4344 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)