REKLAMATYP 1 - IPB

(Fot. Zryw-Volley Iława.)

Przegrane juniorek i kadetek Zrywu. W piątek, 26 października w rozegranym awansem meczu juniorki MKS-u Zryw-Volley Iława przegrały przed własną publicznością pierwsze spotkanie z UKS-em Warmiss Volley Olsztyn 2:3. Następnego dnia kadetki Zrywu przegrały wyjazdowy rewanż z MOSiR-em Giżycko 1:3.

Juniorki Zrywu walczyły dzielnie z silniejszym fizycznie przeciwnikiem, dysponującym bardzo mocnym atakiem i zagrywką. Wyrównana gra w piątym secie naszych młodych siatkarek dawała jeszcze nadzieję na sukces, niestety więcej zimnej krwi i doświadczenia zachowały przeciwniczki, wygrywając po przeszło dwugodzinnym meczu 15:13 i cały mecz 3:2. 

Bardzo duży wpływ na porażkę w wyjazdowym meczu kadetek Zrywu w Giżycku miał rozegrany poprzedniego dnia wieczorem pięciosetowy mecz z odwiecznym rywalem z Olsztyna. Wymęczone kadetki Zrywu toczyły heroiczny bój z dobrze tego dnia dysponowanymi rywalkami z Giżycka. Po przegranym pierwszym secie kadetki Zrywu zdecydowanie poprawiły grę w przyjęciu zagrywki i punktowały zagrywką. Końcówkę seta rozegrały koncertowo, wygrywając seta 26:24. Bardzo duży wpływ na losy spotkania miał set trzeci, w którym nasze zawodniczki, przegrywając 17:24, doprowadziły do wyrównania, by toczyć walkę na przewagi i po dramatycznej końcówce przegrać seta 25:27. Był to ważny moment dla obu zespołów. Zmęczone kadetki Zrywu nie mogły już sprostać niesionym dopingiem swojej publiczności gospodyniom, które wygrały tę partię 25:20 i cały mecz 3:1.

Trener Mieczysław Pietroczuk komentuje:

To był trudny moment dla naszych drużyn występujących w rozgrywkach ligowych. Byłem przygotowany na kryzys w grze naszego zespołu. Nie stać nas na obozy przygotowawcze, dlatego w rocznym makrocyklu treningowym musimy co kilka miesięcy poprawiać przygotowanie motoryczne zawodniczek. To właśnie teraz nastąpił ten moment i już po tych meczach robimy mocne przeładowanie fizyczne. Mam nadzieję, że wrócimy do dobrej dyspozycji fizycznej i co najważniejsze do skutecznej gry. Na szczęście mamy bardzo mądre zawodniczki, przede wszystkim są pracowite i świadome swojej wartości, dlatego bez paniki i z dużym spokojem pracujemy dalej.

Najbliższe mecze naszych zawodniczek to wyjazdowe mecze w Olsztynie. Kadetki zagrają 10 października z UKS-em Absolwent Sport Club Olsztyn, a juniorki 11 listopada z UKS-em Chemik Olsztyn.

MKS Zryw-Volley Iława : UKS Warmiss Volley Olsztyn 2:3 /25:23, 24:26, 25:21, 16:25, 13:15/

JUNIORKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: Agata RUDOL - kapitan zespołu,  Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Karolina WAJC, Julia JANUSZEWSKA, Dominika ZAPADKA, Agata KOWALSKA - libero oraz, Paula ZIĘBA, Nikola SOŁOBODOWSKA, Ewelina JARNICKA.
TRENERZY: Małgorzata Marzena i Mieczysław Pietroczuk.

TABELA LIGI WOJEWÓDZKIEJ JUNIOREK:
1. SMS Ostróda 2 4 6:2
2. MKS Zryw-Volley Iława 3 4 7:6
3. UKS Warmiss Volley Olsztyn 2 3 3:5
4. UKS Chemik Olsztyn 1 2 3:0
5. UKS Salos Ełk 2 2 0:6

MOSiR Giżycko : MKS Zryw-Volley Iława 3:1 /25:22, 24:26,27:25, 25:20/

KADETKI MKS ZRYW-VOLLEY Iława zagrały w składzie: - Zuzanna IWANKOWSKA kapitan zespołu,  Agata RUDOL, Wiktoria BORSZEWSKA, Joanna DĄBROWSKA, Julia JANUSZEWSKA, Dominika ZAPADKA, Paula ZIĘBA - libero oraz, Nikola SOŁOBODOWSKA, Paulina KREJA, Maria TASARZ, Ewelina JARNICKA.
TRENERZY: Małgorzata Marzena i Mieczysław Pietroczuk.

TABELA „D”:
1. UKS Absolwent Sport Club Olsztyn 4 8 12:5
2. MKS Zryw-Volley Iława 4 6 9:6
3. MOSiR Giżycko 4 6 8:7
4. UKS Wilczek Wilkowo 4 3 1:12

UWAGA! JESIENNY NABÓR SIATKARSKI

MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.
Oto szczegóły grup szkoleniowych.

SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.

GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.

Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10. 

Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).

REKLAMAabs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.4768 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)