REKLAMApluszak
REKLAMAMedia expert
wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 listopada 2018, 09:42 komentarzy 2
Wkrótce będzie dostępne pierwsze krytyczne wydanie tłumaczenia książki Karla Josefa Kaufmanna

Wkrótce będzie dostępne pierwsze krytyczne wydanie tłumaczenia książki Karla Josefa Kaufmanna "Dzieje Miasta Iławy".

Towarzystwo Miłośników Ziemi Iławskiej z przyjemnością informuje o pierwszym krytycznym wydaniu tłumaczenia książki Karla Josefa Kaufmanna "Dzieje Miasta Iławy". 

Publikacja ta ukazała się po raz pierwszy w języku niemieckim w 1905 roku z okazji 600-lecia Iławy. Jest to dzieło szczególne: pierwsza monografia naszego miasta, zaopatrzona w bogaty wybór źródeł, oparta w dużym stopniu na niezachowanych do dziś archiwaliach. To bez wątpienia obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce poznać dzieje miasta nad Jeziorakiem. TMZI dzięki wsparciu Gminy Miejskiej Iława wydrukuje monografię Kaufmanna, która będzie w sprzedaży w cenie 50 zł za egzemplarz. Osoby zainteresowane zakupem zapraszamy do zapisywania się na listę i tym samym zarezerwowania dla siebie książki. Zapisy prosimy zgłaszać za pośrednictwem Facebooka. Towarzystwo planuje niebawem spotkanie promocyjne i prezentację książki w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Iławie.

az/TMZI

REKLAMALady D

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

  • ~iławianin 35 2 ponad rok temu

    Dlaczego tak drogo?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Iławianin 34 1 ponad rok temu

    Koszty wydruku, tłumaczenia, krytycznego opracowania tekstu i warunek, że wydając książkę TMZI nie zbankrytuje. Podobno inteligent też człowiek coś jeść musi. Zatem nie zawsze udaje się go przekonać do pracy za darmo albo do dopłacenia do własnej pracy.

    oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3293 sekundy