REKLAMAgugus
REKLAMAGaleria2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 listopada 2018, 11:28 komentarzy 2

(Fot. Archiwum policji, zdjęcie ilustracyjne.)

Po raz kolejny w Komendzie Powiatowej Policji w Iławie "poleje się" krew. Funkcjonariusze i pracownicy cywilni iławskiej policji, którzy tego dnia podzielą się niezastąpionym czerwonym lekiem, apelują do mieszkańców, by się do nich przyłączyli.

W czwartek, 22 listopada policjanci z Iławy oraz pracownicy cywilni iławskiej komendy po raz kolejny oddadzą honorowo krew.  

- Zbiórka krwi rozpocznie się o godz. 8:00 w świetlicy Komendy Powiatowej Policji w Iławie - przybliża szczegóły asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy iławskiej KPP. - Celem przeprowadzenia akcji jest zebranie tego cennego leku od policjantów, pracowników cywilnych komendy i wszystkich chętnych.

Organizatorami akcji są asp. sztab. Janusz Skuzjus, oficer dyżurny iławskiej policji, a także prezes Oddziału Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Iławie oraz Klub Honorowych Dawców Krwi "Kropelka Życia" działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Iławie.

- Chętnych do udziału w akcji oddania krwi zapraszamy z dowodem osobistym lub Legitymacją Honorowego Dawcy Krwi do budynku iławskiej policji. Dotychczasowe akcje zbiórki krwi cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród policjantów i pracowników cywilnych iławskiej komendy, więc i tym razem mamy nadzieję, że uda nam się podzielić swoją krwią z potrzebującymi. Mile widziane są również wszystkie osoby chętne spoza środowiska policyjnego chcące pomóc w zbiórce tego drogocennego leku - zaprasza w imieniu iławskich policjantów Joanna Kwiatkowska.

Pamiętaj- Twoja krew może uratować komuś życie!

REKLAMANotus_nowa

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Niebieski 2 5 miesięcy temu

    A czy nie powinen mieć wolnego po oddaniu krwi ?oddają i na służbie są? A jak zaslabnie i broń wystrzeli ?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~smok 1 ponad rok temuocena: 67% 

    Po psiej grypie to chyba należałoby przeprowadzić kwarantannę najpierw?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8891 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)