REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ27 listopada 2018, 10:54 komentarzy 2

(Fot. Info Iława.)

Dużym zainteresowaniem sympatyków teatru cieszyło się poniedziałkowe spotkanie z tą formą sztuki. Na deskach Kinoteatru "Pasja" widowni po raz kolejny zaprezentowali się aktorzy amatorzy, zgłębiający tajniki teatru pod okiem instruktora Piotra Weintza- członkowie grup teatralnych działających przy Iławskim Centrum Kultury.

"Czekamy..."- to tytuł spektaklu, w którym tym razem publiczności zaprezentowali się lokalni aktorzy.

- Czekamy w kolejce za bułkami na śniadanie, przed bankomatem po pieniądze, czekamy na lepsze jutro, na słońce, na deszcz, czekamy na szczęście, na lepsze czasy, na miłość czekamy… Czekamy przez całe życie. Sztuka pt. „Czekamy…” to nie tylko teatralne rozmyślanie o ludzkiej egzystencji, ale także zabawne przedstawienie dwóch światów, kobiet i mężczyzn, które w pewnym momencie ścierają się wzajemnie i nawiązuje się gorąca dyskusja o wyższości płci - mówi Piotr Weintz, reżyser spektaklu i opiekun działających w naszym mieście amatorskich grup teatralnych.

Widownia, zgromadzona w kinoteatrze, była liczna i doceniła trud oraz talent aktorów. Oklaskiwano następujące osoby:

Anna Kamińska, Sławomir Ćwikliński, Aleksandra Grajnert, Danuta Rytel, Kacper Smoliński, Ewa Śmigielska, Wojciech Michałowski, Małgorzata Marciniak, Marcin Zając, Emilia Więcek, Maria Marciniak, Ewelina Pyza, Justyna Dąbrowska, Emilia Tkaczyk, Wioletta Tomaszewska, Patrycja Szczawińska, Magdalena Socha, Monika Gerczak, Michał Kozicki, Kamila Borkowska, Mirosława Sękowska, Michał Szymański, Monika Kwiatkowska, Patrycja Moczydłowska, Robert Kowalewski, Igor Tasarz, Anastazja Błachewicz, Katarzyna Kruszelnicka-Dudkiewicz, Joanna Szczawińska, Michalina Kosińska, Martyna Szatkiewicz, Patrycja Urbańska, Patryk Lessman, Marta Sokołowska, Julia Michalewska.

"Czekamy...". Spektakl w wykonaniu grup teatralnych działających przy Iławskim Centrum Kultury. 
Zdjęcia: Info Iława.

Sztuka pt. „Czekamy…”

Ilość zdjęć 36

REKLAMAabs2

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Kulturalny(niestety) 2 5 miesięcy temuocena: 100% 

    Ale o co chodzi? Komentarz, którego nie rozumiem i komentatora(ki) też nie.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~Sara 1 5 miesięcy temuocena: 50% 

    I co ilawianie? Jak coś pozytywnego to zero reakcji? Zazdrość was zżera. Do pracy się zabierzcie zamiast krytykować uczciwych ludzi i duchownych.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAMartex
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.168 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)