REKLAMA4iQ GROUP
REKLAMADPK
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 grudnia 2018, 12:31 komentarzy 4

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Dramatyczne są skutki domowej awantury, do jakiej doszło w jednym z mieszkań w Iławie. Jak ustalili policjanci, 7-miesięczny maluch doznał poważnych, zagrażających życiu obrażeń głowy, uderzonej rzuconym kubkiem. Przedmiotem podczas kłótni cisnął w kierunku partnerki, trzymającej dziecko, 28-letni mężczyzna, ojciec chłopca.

Początkowo funkcjonariuszom przedstawiono inną wersję zdarzeń. Na 7-miesięcznego chłopczyka, który miał leżeć w leżaczku, miał spaść kubek, uderzając malucha w głowę. Incydent został zgłoszony jako wypadek. Jednak, jak ustalili mundurowi, dziecko doznało poważnych obrażeń nie wskutek losowego nieszczęścia, lecz w wyniku agresji.

- W trakcie prowadzonego postępowania okazało się, że ojciec chłopca podczas kłótni ze swoją partnerką rzucił w jej kierunku kubkiem ceramicznym, który uderzył w głowę dziecko, trzymane przez kobietę na rękach. Niestety chłopiec doznał poważnych obrażeń głowy zagrażających jego życiu. Został zabrany do szpitala - informuje asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. 

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Na podstawie zgromadzonych materiałów policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut, a sąd zastosował wobec 28-latka tymczasowy areszt. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

Kodeks karny w art. 156 § 1 mówi o tym, że "Kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci:
1) pozbawienia człowieka wzroku, słuchu, mowy, zdolności płodzenia,
2) innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

REKLAMANotus_nowa

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Reaguj 4 11 dni temu

  Napiszcie o kogo chodzi na jakiej ulicy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Poszukiwany 3 13 dni temuocena: 25% 

  To ja,no i o co wam biega??

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~blue 2 13 dni temuocena: 50% 

  Teraz to na 1 Maja w Iławie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~x 1 13 dni temuocena: 100% 

  Gdzie ten debil mieszka?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.3545 sekundy