REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 grudnia 2018, 12:31 komentarzy 4

(Fot. archiwum własne, zdjęcie ilustracyjne.)

Dramatyczne są skutki domowej awantury, do jakiej doszło w jednym z mieszkań w Iławie. Jak ustalili policjanci, 7-miesięczny maluch doznał poważnych, zagrażających życiu obrażeń głowy, uderzonej rzuconym kubkiem. Przedmiotem podczas kłótni cisnął w kierunku partnerki, trzymającej dziecko, 28-letni mężczyzna, ojciec chłopca.

Początkowo funkcjonariuszom przedstawiono inną wersję zdarzeń. Na 7-miesięcznego chłopczyka, który miał leżeć w leżaczku, miał spaść kubek, uderzając malucha w głowę. Incydent został zgłoszony jako wypadek. Jednak, jak ustalili mundurowi, dziecko doznało poważnych obrażeń nie wskutek losowego nieszczęścia, lecz w wyniku agresji.

- W trakcie prowadzonego postępowania okazało się, że ojciec chłopca podczas kłótni ze swoją partnerką rzucił w jej kierunku kubkiem ceramicznym, który uderzył w głowę dziecko, trzymane przez kobietę na rękach. Niestety chłopiec doznał poważnych obrażeń głowy zagrażających jego życiu. Został zabrany do szpitala - informuje asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie. 

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Na podstawie zgromadzonych materiałów policjanci przedstawili mężczyźnie zarzut, a sąd zastosował wobec 28-latka tymczasowy areszt. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w więzieniu.

Kodeks karny w art. 156 § 1 mówi o tym, że "Kto powoduje ciężki uszczerbek na zdrowiu w postaci:
1) pozbawienia człowieka wzroku, słuchu, mowy, zdolności płodzenia,
2) innego ciężkiego kalectwa, ciężkiej choroby nieuleczalnej lub długotrwałej, choroby realnie zagrażającej życiu, trwałej choroby psychicznej, całkowitej albo znacznej trwałej niezdolności do pracy w zawodzie lub trwałego, istotnego zeszpecenia lub zniekształcenia ciała, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

REKLAMAabs2

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Reaguj 4 5 miesięcy temu

  Napiszcie o kogo chodzi na jakiej ulicy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Poszukiwany 3 5 miesięcy temuocena: 25% 

  To ja,no i o co wam biega??

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~blue 2 5 miesięcy temuocena: 50% 

  Teraz to na 1 Maja w Iławie

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~x 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Gdzie ten debil mieszka?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Dzień dziecka
REKLAMAMartex
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5098 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)