REKLAMAKlonowski

(Fot. Info Iława.)

W niedzielę, 23 grudnia hala sportowa „Mechanik” Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie już po raz dwudziesty piąty była miejscem szczególnego spotkania sportowców i sympatyków Międzyszkolnego Klubu Sportowego Zryw-Volley Iława. 

To już tradycyjnie szczególne sportowe spotkanie gospodarzy, czyli trenerów Zrywu Małgorzaty, Marzeny i Mieczysława Pietroczuków, siatkarek oraz gości, czyli wychowanków klubu, rodziców i sympatyków.

Tradycyjnie to sportowe święto rozpoczęli najmłodsi adepci siatkówki Zrywu, którzy na ostatnim treningu przed świętami Bożego Narodzenia rozegrali turniej „singli” przy rytmach świątecznej muzyki i w atmosferze wspaniałej zabawy.

W niedzielę świąteczne zmagania dorosłej grupy siatkarskiej rozpoczęły dziewczęta, zawodniczki Zrywu, które jako gospodynie rozegrały mecz z wychowankami klubu. Był to tradycyjnie trzysetowy pojedynek, w którym można było podziwiać umiejętności zawodniczek Zrywu oraz ich starszych koleżanek, które zapisały się złotymi zgłoskami w historii Zrywu. Mecz obfitował w serię ciekawych, stojących na wysokim poziomie sportowym akcji oraz dzięki pomysłowości zawodniczek i trenerów nie zabrakło zabawnych sytuacji na boisku. Oczywiście wynik tego meczu tradycyjnie nie miał wielkiego znaczenia, ale należy dodać, że zwycięsko to spotkanie zakończył zespół wychowanek Zrywu.

Po meczu odbyła się uroczystość pożegnania zawodniczki Zrywu Zuzanny Świętochowskiej, która meczem ligowym przed tygodniem zakończyła młodzieżową karierę jako juniorka. Koleżanki klubowe Zuzy i trenerzy podziękowali jej za wiele lat reprezentowania barw iławskiego klubu wraz z życzeniami powodzenia w dorosłej siatkówce.

Po meczu odbyła się tradycyjna chwila na pamiątkowe zdjęcie uczestników Świątecznej Gali Zrywu z udziałem przybyłych na tę uroczystość mediów.

Kolejnym elementem Gali był mecz siatkówki mężczyzn, w którym iławskiej widowni zaprezentowali się wychowankowie Zrywu tym razem podzieleni na gospodarzy, czyli „Młodych”, którzy podejmowali gości, czyli „Starszych” wychowanków klubu. Mecz, podobnie jak w przypadku kobiet, obfitował w wiele sportowych, stojących na wysokim poziomie akcji i oczywiście nie zabrakło zagrań z dużą dozą poczucia humoru. Podobnie jak w przypadku kobiet do kronik należy odnotować, że zwyciężył zespół starszych wychowanków Zrywu.
Na koniec święta siatkarskiego odbył się tradycyjny turniej „dwójek” Złoty Sęk, do którego zgłosiło się osiem par wychowanków Zrywu. Również w tym turnieju zabawa połączona z siatkarskimi umiejętnościami górowała podczas zmagań i po sportowej rywalizacji zwyciężył zespół Krzysztof i Piotr Rząca, który pokonał w finale ubiegłorocznych zwycięzców Romana Rólkiewicza i Szymona Wilemskiego.

Podczas spotkania siatkarskiej braci Zrywu było wiele okazji do wspomnień oraz do rozmów z gośćmi, którzy tradycyjnie przybyli na to spotkanie. Jak zawsze niezawodny Maciej Rudol opowiadał o planach przed sezonem reprezentacyjnym siatkówki plażowej oraz była okazja do spotkania z wychowankami Sylwią Pilarek i Przemysławem Stępniem, którzy już od pół roku są małżeństwem. Przemek od tego sezonu jest zawodnikiem Zaksy Kędzierzyn Koźle i opowiadał o ciężkiej, ale zaszczytnej współpracy z utytułowanymi kolegami z drużyny i trenerem Andreą Gardinim.

Oczywiście ten wieczór należał do wychowanków Zrywu, którzy spotykali się już poza sportową rywalizacją, bo przecież święta to czasami jedyna okazja, by się spotkać „gdy jak ptaki wracają do gniazd”.

Trenerzy Marzena, Małgorzata i Mieczysław Pietroczuk składają serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom XXV Świątecznej Gali Siatkówki Zrywu za przybycie i spotkanie wraz z życzeniami wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

XXV ŚWIATECZNA GALA SIATKÓWKI ZRYWU 2018 – WYNIKI

W turnieju minisiatkówki „single” udział brali następujący młodzi siatkarze Zrywu:

SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ:
Borszewski Kacper, Glock Julia, Groszek Fabian, Jedowski Jakub, Kwiatkowska Alicja, Pawlik Luiza, Tomanek Michalina, Weber Justyna.

KADRA ZRYWU „B”:
Chaber Julia, Górska Aleksandra, Falińska Magdalena, Michalewska Amelia, Olszewska Julia, Raduszewska Natalia, Rząca Konrad, Tworzowska Natalia.

MŁODZICZKI ZRYWU:
Baczek Oliwia, Cichowska Paulina, Jarnicka Ewelina, Lewko Natalia, Pomoryn Maja, Sołobodowska Nikola.

MECZ PIŁKI SIATKOWEJ KOBIET:
MKS Zryw-Volley Iława : Wychowankowie Zrywu 1:2 /24:26, 18:25, 25:18/
MKS Zryw-Volley Iława w składzie: Agata RUDOL - kapitan zespołu, Zuzanna IWANKOWSKA, Wiktoria BORSZEWSKA, Karolina WAJC, Zuzanna ŚWIĘTOCHOWSKA, Dominika ZAPADKA, Agata KOWALSKA – libero 1, Paula ZIĘBA – libero 2 oraz, Julia JANUSZEWSKA, Ewelina JARNICKA, Hanna WIATROWSKA, Natalia LEWKO, Oliwia BĄCZEK, Maria TASARZ.
TRENER: Małgorzata Pietroczuk.

Wychowankowie MKS Zryw-Volley Iława w składzie: Marta ŻMUDZIŃSKA - kapitan zespołu, Monika PIETROCZUK, Kamila SITNIK, Anna GRAJEWSKA, Iwona KULIŃSKA, Laura NOWOTNIK, Marta PIETROCZUK – libero. 
TRENER: Marzena Pietroczuk.

MECZ PIŁKI SIATKOWEJ MĘŻCZYZN:
Wychowankowie Zrywu „Młodzi” : Wychowankowie Zrywu „Starzy” 1:2 /20:25, 25:20, 23:25/
Wychowankowie Zrywu „Młodzi” w składzie: Łukasz KARPIŃSKI - kapitan zespołu, Robert RÓLKIEWICZ, Szymon WILEMSKI, Roman RÓLKIEWICZ, Bartosz BURNY, Radosław RÓLKIEWICZ, Dariusz GONDEK – libero oraz Dawid WIŚNIEWSKI, Aleks CICHOCKI.
TRENER: Marzena Pietroczuk.

Wychowankowie Zrywu „Starzy” w składzie: Damian URBAŃSKI - kapitan zespołu, Krzysztof RZĄCA, Piotr RZĄCA, Mateusz DUDULSKI, Patryk FAFIŃSKI, Michał JANUSZEWSKI, Marcin MISZTAL, Marek PILAREK, Łukasz BŁASZCZYK. 
TRENER: Maciej Rudol.
SĘDZIĄ MECZÓW PIŁKI SIATKOWEJ był Michał TAMBOR.

TURNIEJ MINISIATKÓWKI „ZŁOTY SĘK”:
1. Krzysztof RZĄCA, Piotr RZĄCA
2. Roman RÓLKIEWICZ, Szymon WILEMSKI
oraz zespoły:
Robert RÓLKIEWICZ, Aleks CICHOCKI
Łukasz KARPIŃSKI, Bartosz BURNY
Marcin MISZTAL, Marek PILAREK
Damian URBAŃSKI, Michał JANUSZEWSKI
Mateusz DUDULSKI, Łukasz BŁASZCZYK
Dariusz GONDEK, Radosław RÓLKIEWICZ

UWAGA! ZIMOWY NABÓR SIATKARSKI ZRYWU

MKS Zryw-Volley Iława ogłasza nabór. Trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk zapraszają dzieci i młodzież na zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt i chłopców.

Oto szczegóły grup szkoleniowych.

SZKÓŁKA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW
- uczniowie szkół podstawowych (klasy IV–VII);
- zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek w godzinach 16:30–18:00.

GRUPA MŁODZICZKA, MŁODZIK 
- uczniowie szkół podstawowych (klasy VIII) oraz uczniowie gimnazjów (klasy III);
- zajęcia odbywają się we wtorki, środy, czwartki i piątki w godzinach 16:30–18:30.

Zapisy i zajęcia odbywają się w hali sportowej "Mechanik" Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Iławie przy ul. Mierosławskiego 10.

Zajęcia prowadzą trenerzy Małgorzata, Marzena i Mieczysław Pietroczuk. Zainteresowanych uczniów i rodziców prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami: Małgorzata Pietroczuk (693 730 038), Mieczysław Pietroczuk (601 309 697).

Tekst: Zryw-Volley Iława.
Wideo, zdjęcia: Info Iława.

Świąteczna Gala Siatkówki Zrywu 2018.

Ilość zdjęć 31

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAfood

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMADzień dziecka
REKLAMASkład opału
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.2887 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)