REKLAMAwlodkowic
REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ7 stycznia 2019, 13:15 komentarzy 3

(Fot. materiały prasowe.)

Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej poszukuje kandydatów do służby w placówkach pozostających w zasięgu służbowej odpowiedzialności oddziału. Na nowych funkcjonariuszy czeka w tym roku 65 wolnych etatów.

Nowi funkcjonariusze Straży Granicznej zasilą szeregi oddziału w lutym, czerwcu i październiku. 

- Służba w Straży Granicznej daje stabilne warunki pracy, możliwość zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębienia wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach. Poszukujemy ludzi komunikatywnych, kreatywnych w działaniu, zdyscyplinowanych, którzy będą strzec dobrego imienia służby, honoru i godności, a także przestrzegać dyscypliny służbowej - mówi Mirosława Aleksandrowicz, rzecznik prasowy - koordynator Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Straży Granicznej w Olsztynie.

Każdy kandydat musi przejść dwuetapowe postępowanie kwalifikacyjne. Pierwszy to formalności związane ze złożeniem dokumentów, zaświadczeń i ich weryfikacją. Później odbywa się wstępna rozmowa kwalifikacyjna, badania psychologiczne i badanie psychofizjologiczne. Drugi etap obejmuje egzamin w ośrodku szkolenia Straży Granicznej, składający się z testu pisemnego z zakresu wiedzy ogólnej, ze znajomości języka obcego, sprawności fizycznej oraz rozmowy kwalifikacyjnej.

Procedura kwalifikacyjna kończy się badaniami lekarskimi określającymi zdolność kandydata do służby.

- Zainteresowanych ubieganiem się o przyjęcie do służby w Warmińsko–Mazurskim Oddziale Straży Granicznej zapraszamy od poniedziałku do czwartku w godz. 8.00 – 14.00 do Wydziału Kadr i Szkolenia W-MOSG w Kętrzynie ul. Gen. Władysława Sikorskiego 78 celem złożenia dokumentów - zachęca przedstawicielka SG w naszym regionie.

Szczegółowe zasady i tryb rekrutacji znajdują się na stronie internetowej www.wm.strazgraniczna.pl w zakładce SŁUŻBA/PRACA.

Służba w Straży Granicznej (fot. materiały prasowe).

Ilość zdjęć 9

REKLAMANotus_nowa

3Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Sylwek 3 ponad rok temuocena: 100% 

  A ile płacą ? Bo nie wiem czy warto iść

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~strażak 2 ponad rok temu

  na początek 2500 na rękę

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~PiS was wybawi odezlego ament 1 ponad rok temuocena: 67% 

  Ty lepiej nie idź bo się nie nadaje się

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.5963 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)