REKLAMAx-moto
REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 stycznia 2019, 16:34 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy dzisiaj tutaj przyszli, są radośni, bo razem robimy coś dobrego, coś pięknego - tak przywitała gości gminnego finału WOŚP prowadząca tutejszą licytację Grażyna Piękos, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie. Razem z nią przybyłych do sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu witali dyrektor tej placówki Bożena Lewandowska, szefowa gminnego sztabu WOŚP Marzena Bendelewska i Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Wspólna zabawa w szczytnym celu rozpoczęła się o godzinie 15:00. Powitania, podziękowania, noworoczne życzenia i już ruszyły pierwsze licytacje. "Na pierwszy ogień" pod młotek (dosłownie, bo taki rekwizyt przygotował na potrzeby licytacji rzeźbiarz Marek Kałuża) poszły poduszka z logo Orkiestry i pamiątkowe koszulki 27. finału.

"Gramy dla dzieci małych i bez focha" - przypomniała cel imprezy Marzena Bendelewska, informując, że w gminnym finale bierze udział aż 40 dzieci. Zabawa potrwa do godzin wieczornych, a na infoilawa.pl podsumujemy ją jutro.

Tak dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra gmina Iława!
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

Tak dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra gmina Iława!

Ilość zdjęć 73

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMAMozart2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Jurek 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

    Czemu usunięto wszystkie komentarze, jakie się ukazały po spotkaniu noworocznym w gminie Iława? Czy na tym polega niezależne i mądre dziennikarstwo????? Nie spodziewałem się tego .....

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 2.0119 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)