REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 stycznia 2019, 16:34 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy dzisiaj tutaj przyszli, są radośni, bo razem robimy coś dobrego, coś pięknego - tak przywitała gości gminnego finału WOŚP prowadząca tutejszą licytację Grażyna Piękos, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lasecznie. Razem z nią przybyłych do sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Wikielcu witali dyrektor tej placówki Bożena Lewandowska, szefowa gminnego sztabu WOŚP Marzena Bendelewska i Wójt Gminy Iława Krzysztof Harmaciński.

Wspólna zabawa w szczytnym celu rozpoczęła się o godzinie 15:00. Powitania, podziękowania, noworoczne życzenia i już ruszyły pierwsze licytacje. "Na pierwszy ogień" pod młotek (dosłownie, bo taki rekwizyt przygotował na potrzeby licytacji rzeźbiarz Marek Kałuża) poszły poduszka z logo Orkiestry i pamiątkowe koszulki 27. finału.

"Gramy dla dzieci małych i bez focha" - przypomniała cel imprezy Marzena Bendelewska, informując, że w gminnym finale bierze udział aż 40 dzieci. Zabawa potrwa do godzin wieczornych, a na infoilawa.pl podsumujemy ją jutro.

Tak dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra gmina Iława!
Zdjęcia, wideo: Info Iława.

Tak dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra gmina Iława!

Ilość zdjęć 73

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

REKLAMANotus_nowa

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Jurek 1 miesiąc temuocena: 100% 

    Czemu usunięto wszystkie komentarze, jakie się ukazały po spotkaniu noworocznym w gminie Iława? Czy na tym polega niezależne i mądre dziennikarstwo????? Nie spodziewałem się tego .....

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.7517 sekundy