REKLAMANotus_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ6 lutego 2019, 09:14 komentarzy 4

(Fot. KP PSP w NML.)

Aż sześć godzin trwały działania służb ratowniczych na drodze wojewódzkiej w Bielicach w gminie Biskupiec, gdzie wypadkowi uległ samochód ciężarowy. Doszło do rozerwania zbiornika z olejem napędowym, a naczepa stanęła w poprzek drogi, blokując ruch.

Zgłoszenie o zdarzeniu służby otrzymały we wtorek, 5 lutego, około godziny 15:00. Na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy JRG z Nowego Miasta Lubawskiego, dwa zastępy OSP, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. 

- Okazało się, że droga wojewódzka 538 była zablokowana przez naczepę samochodu ciężarowego. Naczepa stała w poprzek drogi, natomiast ciągnik siodłowy znajdował się poza jezdnią - mówi st. kpt. Krzysztof Szałkowski, oficer prasowy KP PSP w Nowym Mieście Lubawskim. - W wyniku zdarzenia rozerwaniu uległ zbiornik oleju napędowego w ciągniku siodłowym. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. 

Kierowca samodzielnie opuścił pojazd. Po przebadaniu przez ratowników medycznych pozostał na miejscu zdarzenia. 

Działania służb ratowniczych trwały aż 6 godzin.

Inne zdarzenie drogowe odnotowano w trakcie dojazdu na miejsce wypadku z udziałem ciężarówki. W odległości kilku kilometrów strażacy zauważyli na poboczu drogi osobówkę ze śladami kolizji. Jeden zastęp pozostał na miejscu tego zdarzenia, a gdy stwierdzono, że osoby podróżujące samochodem osobowym nie potrzebują pomocy medycznej, strażacy udali się do Bielic, by tam pomóc w interwencji po wypadku ciężarówki. 

Wypadek samochodu ciężarowego w Bielicach.
Fot. KP PSP w NML.

REKLAMAMozart2

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Edek 4 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Sam jeżdżę ciężarowym ale jak widzę jak koledzy po fachu przy takiej nawieżchni drogi idą na odcince to zero wyobrażni sprawdzić tacho ile miał

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jabo 3 6 miesięcy temuocena: 0% 

  a wystarczy na czas odsnieżyc i posypac piachem (tona 10 zł) ale po co ? wszyscy maja co robić: straz, policja , pogotowie a czasami zakład pogrzebowy

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Kierowca 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Amatorka z prawem jazdy z urzędu..

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dres 1 6 miesięcy temu

  Ciekawe.....

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5579 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)