REKLAMAKaren

(Fot. UG w Iławie/archiwum.)

W środę, 6 lutego rozpoczęła się rekrutacja uczestników Klubu Senior + w Nowej Wsi. Nową placówkę, utworzoną w tutejszej świetlicy wiejskiej, oddano do użytku w połowie listopada ubiegłego roku, a powstała w ramach Programu Wieloletniego "Senior +" na lata 2015-2020 realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

- Serdecznie zapraszamy do składania wniosków, dostępnych na stronie internetowej oraz w siedzibie naszego ośrodka, wszystkie osoby nieaktywnie zawodowo w wieku 60+ z terenu Gminy Iława - zachęca kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Iławie Ewelina Tuchalska. - Wniosek można złożyć osobiście, lub przesłać pocztą tradycyjną do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ul. Dąbrowskiego 17A w Iławie, do pokoju nr 4. 

f

Zajęcia w Klubie Senior + będą odbywały się co najmniej dwa dni w tygodniu, przez minimum 4 godziny. 

Ilość miejsc jest ograniczona, dlatego złożenie wniosku nie jest gwarancją uczestnictwa w zajęciach. Spośród wszystkich zgłoszeń, przyjmowanych do 28 lutego, Komisja Rekrutacyjna wyłoni 20 uczestników zajęć Klubu Senior +.

Urząd Gminy w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAMozart2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.549 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)