REKLAMAx-moto
REKLAMAKlonowski

(Fot. Info Iława.)

Komis "U Antosia" działa w Iławie od maja ubiegłego roku. Przez ten czas zdobył sympatię wielu lojalnych, stałych klientów. Inni zaglądają do sklepu od czasu do czasu, ale są też tacy, którzy jeszcze nigdy nie mieli okazji go odwiedzić. Ci ostatni niech żałują, a jeszcze lepiej- jak najszybciej nadrobią zaległości!

Świetna lokalizacja- to jeden z atutów komisu "U Antosia", który znajduje się w przestronnym lokalu na ulicy Sobieskiego w Iławie, za placówką finansową All Finance i po drodze do popularnego "Kleksa" oraz przedszkola miejskiego nr 5. Właśnie tam, korzystając z dużego parkingu, można zaparkować samochód. Dotarcie do sklepu na pewno ułatwi Wam też nowy baner reklamowy sklepu umieszczony przy głównej ulicy.

Gdy już jesteśmy "U Antosia", do zakupów zachęcają duży wybór asortymentu, niskie ceny i pomocna obsługa. Rodzice znajdą tu dla swoich dzieci szeroki wybór zabawek, akcesoriów i odzieży. Stumetrowa ekspozycja pozwala na przestrzenne rozłożenie towaru, który jest zawsze zadbany. Zakupy są komfortowe także dzięki kącikowi zabaw. Maluchy znajdą tu rozrywkę, a rodzice mogą w tym czasie spokojnie wybrać wózek, czy ubranka. 

Prawdziwym "oczkiem w głowie" właścicieli jest obszerny kącik z odzieżą ciążową, gdzie przyszłe Mamy znajdą coś przygotowanego specjalnie z myślą o nich. 

Komis chętnie przyjmie towar do sprzedaży. Wystarczy na miejscu zawrzeć umowę i nie przejmować się resztą. Po sprzedaży odbieramy pieniądze.


Komis Dziecięcy i Odzieży Ciążowej "U Antosia"
Iława, ul. Sobieskiego 20B.
Czynne od poniedziałku do piątku od 9 do 17, a w soboty od 10 do 13.
Tel. 793 523 651.


Iława. Komis "U Antosia" zaprasza- odwiedź koniecznie, gdy szukasz zabawek, akcesoriów i odzieży dziecięcej lub ciążowej albo chcesz sprzedać własne, już niepotrzebne Ci rzeczy.

Tekst reklamowy.

"U Antosia" – sprawdź, co słychać w iławskim komisie dziecięcym i odzieży ciążowej.

Ilość zdjęć 30

REKLAMAMozart2
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAick-gesi
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4832 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)