REKLAMASadek
wydrukuj podstronę do DRUKUJ11 lutego 2019, 10:38 komentarzy 1
Złoty medal Iławskich Smoków Jezioraka na międzynarodowych zawodach w Borken.

Złoty medal Iławskich Smoków Jezioraka na międzynarodowych zawodach w Borken.

Drużyna Iławskie Smoki Jezioraka wspólnie z drużyną Gdańskie Lwy w minioną sobotę, tj. 9 lutego wzięła udział w międzynarodowych zawodach smoczych łodzi na basenie w Borken w Niemczech.

W zawodach rywalizowało łącznie 16 drużyn, m.in. z Holandii, Niemiec oraz Polski, podzielonych na grupy w dwóch kategoriach wiekowych: junior oraz senior.

Polskę reprezentowały dwie drużyny: w kategorii junior GZiSS Gdańskie Lwy, a w kategorii senior zawodnicy Iławskich Smoków Jezioraka wspólnie z osadą Gdańskich Lwów. Obydwie drużyny z Polski wyszły ze swoich grup z kompletem punktów. Drużynie seniorów udało się przejść przez kolejne etapy zawodów bez straty żadnego punktu. Ostatecznie zdobyli najwyższy stopień podium i złoty medal. Natomiast drużyna juniorów z Gdańska uległa rywalom jedynie w finale, zdobywając drugie miejsce.

Podczas swojej wizyty w Borken polscy zawodnicy zrobili krótki przystanek w lokalnym ratuszu, gdzie pani burmistrz Mechtild Schulze Hessing z zadowoleniem przyjęła gości i życzyła im udanego pobytu oraz powodzenia w sobotnich zmaganiach. Organizatorom zawodów wręczono przekazane przez władze naszego miasta upominki promujące Iławę i zaproszono ich do odwiedzenia miasta nad Jeziorakiem oraz wzięcia udziału w rozgrywanych u nas zawodach smoczych łodzi "O Złote Wiosło Jezioraka".

Przy okazji Iławskie Smoki Jezioraka zapraszają wszystkich zainteresowanych na wspólne treningi. Odbywają się we wtorki i czwartki o godzinie 20:00 i w soboty o godzinie 15:00, a smoki spotykają się przy bazie wioślarskiej WIR-u.

Złoty medal Iławskich Smoków Jezioraka na międzynarodowych zawodach w Borken.

Ilość zdjęć 8

REKLAMAMozart2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Lewy 1 6 miesięcy temuocena: 100% 

    I elegancko ! Pozdro od KS Przygoda Gdańsk :)

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKancelaria
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMApalac
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.9774 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)