REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ13 lutego 2019, 15:26 komentarzy 2

(Fot. UM w Iławie.)

O taką pomoc wnioskuje Urząd Miasta w Iławie. Chodzi o "zebry" na ulicy Skłodowskiej i 1 Maja.

Pracownicy iławskiego ratusza przygotowali i złożyli do Wojewody Warmińsko-Mazurskiego wniosek o dofinansowanie doświetlenia przejść dla pieszych w Iławie. Wszystko w ramach wojewódzkiego "Programu ograniczenia przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020.” 

Projekt ten zakłada poprawę bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych przy ul. M. Curie-Skłodowskiej i ul. 1 Maja w Iławie poprzez doświetlenie. Mają to być energooszczędne lampy w technice LED, podpięte do miejskiego systemu zarządzania oświetleniem. Szacunkowy koszt przedsięwzięcia to 38 tysięcy złotych, a wnioskowane dofinansowanie wynosi około 36 tysięcy złotych.

UM w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMAZDZ

2Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Petro 2 3 miesiące temu

    Jaka ta Iława jest beznadziejna. Miasto emerytów i rencistów, to prawda. Chociażby patrząc na dział inwestycje na info Iława. Przecież tam nic się nie dzieje. Artykuły bardzo rzadko są tu umieszczane odnośnie inwestycji... Brak słów

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
  • ~xyz 1 3 miesiące temuocena: 100% 

    Myślę, ze nic z tego nie wyjdzie. Bo wojewoda nie jest za doświetlaniem, ale za wyłączaniem świateł. Przykład - skrzyżowanie przy kauflandzie.

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKancelaria
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Dzień dziecka
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4533 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)