REKLAMATYP 1 - IPB
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 lutego 2019, 12:56 komentarzy 8

(Fot. UM w Kisielicach, zdjęcie poglądowe.)

Przeniesienie zbiorów bibliotecznych do kisielickiej Arkadii rozpoczęło prace remontowe w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej w Kisielicach. Zakres prac obejmuje remont pomieszczeń bibliotecznych dla dzieci i dorosłych i pomieszczeń biurowych oraz utworzenie sali komputerowej. 

Przebudowany zostanie również ciąg komunikacyjny, gdzie zostanie utworzona galeria na okolicznościowe wystawy. Roboty obejmować będą także wymianę stolarki drzwiowej, instalacji elektrycznej oraz częściowo centralnego ogrzewania. Odświeżone zostaną ściany, na których w tej chwili położone są nieestetyczne płyty wiórowe. Zakupione będą również nowe regały do wypożyczalni, a także stoliki i krzesła do czytelni prasy. 

Biblioteka od niemal 30 lat, czyli od momentu przeniesienia jej na ulicę Polną w Kisielicach, nie była poddawana większym pracom remontowym, jedynie w roku 2015 wykonano remont bibliotecznych toalet, bo były w tragicznym stanie. Dziś aż 100 tysięcy złotych pozwoli komfortowo i estetycznie korzystać z zasobów czytelniczych MGBP. 

Bibliotekarki są bardzo zadowolone, że zauważono potrzeby biblioteki i nie spodziewały się tak dużego remontu ich miejsca pracy. Jak same mówią, po odnowieniu tego miejsca spodziewają się zwiększenia ilości odbiorców zarówno czytelników, jak również osób korzystających z sali komputerowej. 

Publikacja Urzędu Miejskiego w Kisielicach.

REKLAMAabs2

6Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Danuta K.H 6 3 miesiące temuocena: 45% 

  Można powiedzieć, że Kisielice mają burmistrza odnowiciela - brawo! Po latach ciemności w tym miasteczku nastaje wyczekiwana jasność i nadzieja.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Budyń 5 3 miesiące temuocena: 29% 

  A wy tylko o jednej osobie wiecznie. Myślicie że oprócz niego nie ma w mieście myślących? Pomnik wystawcie swemu panu :)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Dauta K.H 4 3 miesiące temuocena: 50% 

  Ty (...) żeś narobił dróg jakeś przez te lata był radnym , my wiemy kto te świństwa pisze. (...) !

  Edytowany: 3 miesiące temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Podechła Żolajna 3 3 miesiące temuocena: 57% 

  (...)budyń ty już wytrzeźwiałeś ? (...)

  Edytowany: 3 miesiące temu

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Budyń 2 3 miesiące temuocena: 29% 

  Ciemnogród to jest obecnie.... Jestem ciekaw w jak czarnej d... byłoby miasto gdyby nie inwestycje poprzednika. Nic nie pamiętacie tylko zapatrzeni widzicie obecne "wielkie" inwestycje... Gdzie wasz obiecany zakład?! Drogi w mieście w opłakanym stanie. Lepiej jest wydać na biesiady. Niestety na inwestycje taka gmina musi brać kredyty.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Helena O. 1 3 miesiące temuocena: 40% 

  Oj to prawda, to prawda, takiego gospodarza było nam brak

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAart-studio
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Dzień dziecka
REKLAMASkład opału
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4831 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)