REKLAMAMartex
ipb_nowa
Na zdjęciu Dominika Furgalska, właścicielka nowego w Iławie Gabinetu Kosmetologii.

Na zdjęciu Dominika Furgalska, właścicielka nowego w Iławie Gabinetu Kosmetologii. (Fot. Info Iława.)

Nowy, otwarty w lutym tego roku Gabinet Kosmetologii Dominiki Furgalskiej to prawdziwy raj dla miłośniczek pięknych, zadbanych i zdrowych paznokci. Gwarancją jakości i zadowolenia klientek są tutaj przede wszystkim duże doświadczenie i kierunkowe wykształcenie właścicielki. Spektakularne efekty pomaga osiągać profesjonalna linia lakierów od jednego z liderów w branży manicure.

Nowy w Iławie Gabinet Kosmetologii, specjalizujący się w usługach manicure, mieści się na ul. Wiejskiej 9A, na osiedlu Podleśnym. Właścicielka Dominika Furgalska może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem w branży. Pracowała w wielu gabinetach kosmetologicznych, w tym w renomowanej sieci autoryzowanych salonów marki OPI.

PIĘKNY PAZNOKIEĆ "OD A DO Z"

W Gabinecie Kosmetologii na ulicy Wiejskiej możesz zaszaleć z efektownym kolorem, przygotowując się na wyjątkowe wyjście. Zatroszczysz się też kompleksowo o zdrowie swoich paznokci, które, zadbane, są symbolem i atrybutem kobiecości.

Gabinet poleca manicure biologiczny i z lakierowaniem hybrydowym. Prawdziwy "efekt wow" można osiągnąć dzięki usłudze zdobienia paznokci. Natomiast zatroskanym o zdrowie polecamy usługę rekonstrukcji i odżywki.

Dostępny jest także manicure męski i dziecięcy.

W gabinecie są stosowane kosmetyki z profesjonalnej linii OPI, jednego z liderów w branży manicure. To szeroka gama głębokich barw i eleganckich pasteli. Nie tylko upiększa paznokcie, ale też gwarantuje trwałość i odporność na pękanie.

TERAZ -50% NA WSZYSTKO!

Do końca marca w gabinecie obowiązuje atrakcyjna promocja. Z okazji otwarcia na wszystkie usługi obowiązuje rabat w wysokości aż 50%. Nie ma żadnych dodatkowych warunków. Po prostu: zadzwoń i umów swoją wizytę!

Warto polecić także program lojalnościowy - skorzystaj z siedmiu usług, a ósmą otrzymasz gratis.

ZABAWA. WYGRAJ MANICURE NA DZIEŃ KOBIET!

Wszystkie miłośniczki pięknych paznokci zapraszamy też do udziału w zabawie. Wystarczy, że udostępnisz konkursowy post na profilu portalu Info Iława na Facebooku i wpiszesz pod nim komentarz (np. "Biorę udział"), by mieć szansę na jedną z trzech gratisowych usług manicure. Zadecyduje losowanie. Nazwiska zwyciężczyń podamy na portalu 8 marca, w Dzień Kobiet. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

AKTUALIZACJA - WYNIKI

AKTUALIZACJA Z 8 MARCA: miło nam ogłosić, że usługi manicure zdobyły następujące panie: 

Aneta Sobocińska, 
Ada Kotlińska,
Karolina Śmigielska.

Gratulujemy! W celu umówienia się na dogodny termin prosimy o telefon bezpośrednio do gabinetu (604 80 67 69). Wszystkim uczestniczkom bardzo dziękujemy za ogromne zainteresowanie zabawą. Wkrótce na infoilawa.pl kolejne konkursy z upominkami, bądźcie z nami na bieżąco!

TUŻ OBOK: INTERNISTA I PULMONOLOG

Warto wspomnieć, że tuż obok Gabinetu Kosmetologii mieszczą się otwarte niedawno gabinety lekarskie. Internista i pulmonolog przyjmują w piątki, po wcześniejszej rejestracji telefonicznej (604-297-046).

GABINET KOSMETOLOGII DOMINIKA FURGALSKA
ul. Wiejska 9A, Iława
tel. 604 80 67 69.
gabinet na Facebooku.

Iława. NOWY Gabinet Kosmetologii- raj dla miłośniczek pięknych paznokci!

Ilość zdjęć 8

Cennik. W marcu od podanych cen obowiązują rabaty w wysokości aż 50%!

Tekst reklamowy. Telefon do biura reklamy portalu Info Iława: 500 530 427.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.3243 sekundy