REKLAMAgugus
ipb_nowa

(Fot. Info Iława/Euforia.)

Paznokcie nie mają przed nią tajemnic. Karolina Drozdowska, która prowadzi w Iławie Salon Kosmetyczny Euforia, nie tylko wyczarowuje cuda na paznokciach swoich klientek, ale też dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Pod jej okiem nauczysz się tajników manicure'u i innych zabiegów, niezależnie od tego, czy już miałaś do czynienia z tą dziedziną, czy dopiero stawiasz w niej swoje pierwsze kroki.

KURSY W "EUFORII": ŚWIAT PAZNOKCI BEZ TAJEMNIC

Niezbędna teoria i mnóstwo praktyki- podejście salonu Euforia do szkolenia jest oparte na dużym doświadczeniu. To gwarancja, że szybko zrobisz postępy. Salon posiada wpis do rejestru instytucji szkoleniowych, a w jakich dokładnie dziedzinach szkoli?

- Proponujemy kursy z zakresu manicure'u: biologicznego, mechanicznego, hybrydowego i frezarkowego, a także z zakresu obsługi frezarki - mówi właścicielka Euforii Karolina Drozdowska. - Można się u nas nauczyć także przedłużania paznokci różnymi metodami oraz ich zdobienia na różne okazje. Nasza oferta szkoleniowa obejmuje ponadto usługi pedicure, hennę i regulację brwi. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych: od początkujących po osoby z doświadczeniem, które chcą podnieść swoje kwalifikacje.

Szkolenia są elastyczne, dostosowane do potrzeb kursantów, zarówno pod względem dokładnego zakresu, jak i terminu realizacji. Odbywają się indywidualnie lub w niewielkich, zwykle maksymalnie trzyosobowych grupach. Masz wolny czas tylko w weekend? Nie ma problemu. Euforia dostosuje się do Twojego grafiku.

Najbliższy kurs, podczas którego uczestniczki nauczą się manicure'u hybrydowego oraz przedłużania paznokci metodą żelową, jest zaplanowany już na 16-17 marca. Szczegóły są na załączonym plakacie. Na kolejnej dostępnej poniżej ulotce znajdziesz też grafik kursów na następne miesiące. Ale pamiętaj: możesz zamówić własne szkolenie: indywidualne lub dla małej grupy. Zdobyte umiejętności potwierdzi wystawiony przez salon certyfikat.

PAZNOKCIE I NIE TYLKO!

"Euforia" to szkoleniowe minicentrum, ale też po prostu salon kosmetyczny. Zakres usług obejmuje pielęgnację dłoni: manicure, manicure hybrydowy, przedłużanie paznokci, a ponadto: pielęgnację stóp, depilację ciała, kosmetykę oka, przedłużanie i zagęszczanie rzęs, hennę i regulację, makijaż, makijaż permanentny brwi, zabiegi pielęgnacyjne twarzy, szyi i dekoltu oraz przekłuwanie uszu.


Salon Kosmetyczny Euforia Karoliny Drozdowskiej zaprasza na szkolenia i na zabiegi!
Iława, ul. Grunwaldzka 9a/1a (w pobliżu przejazdu kolejowego).
Tel.: 515-916-234.
E-mail: s.euforia@onet.pl.
Euforia na Facebooku: www.facebook.com/euforiailawa.


Salon Kosmetyczny Euforia Karoliny Drozdowskiej zaprasza na szkolenia i na zabiegi.

Ilość zdjęć 5

Tekst reklamowy. Telefon do biura reklamy portalu www.infoilawa.pl: 500 530 427.

REKLAMATom-bet
REKLAMACEZ
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.4044 sekundy