REKLAMATYP 1 - IPB

(Fot. ILTS/archiwum.)

Zawodnicy i zawodniczki wraz z bliskimi, sympatycy tenisa stołowego oraz wszyscy ludzie dobrej woli - do tych wszystkich osób skierowane jest zaproszenie na charytatywny turniej na zakończenie Iławskiej Ligi Tenisa Stołowego.

Celem wydarzenia jest pomoc w zebraniu środków na rehabilitację i leczenie 10-letniego Michała z Iławy.

- Michał Broża urodził się 5.02.2009 roku. Chłopiec choruje na małopłytkowość polegającą na niedoborze płytek krwi. Choroba ta polega na pojawianiu się wybroczyn w skórze i błonach śluzowych bez uprzedniego urazu, mogą pojawiać się również nawracające krwawienia z dziąseł, nosa oraz przewodu pokarmowego - informują organizatorzy turnieju, za Towarzystwem Przyjaciół Dzieci w Iławie, którego chłopiec jest podopiecznym. - Najniebezpieczniejsze dla Michała może być krwawienie do ośrodka układu nerwowego, co stanowi bezpośrednią przyczynę nieodwracalnych zmian w mózgu i może doprowadzić do śmierci dziecka. Chłopiec jest pod stałą opieką Kliniki Pediatrii Hematologii, Onkologii i Endokrynologii Oddziału Hematologii w Gdańsku. Koszty leczenia Michała są bardzo wysokie.

Sympatycy tenisa stołowego po raz ostatni w tym sezonie ILTS spotkają się w środę, 27 marca.

- Serdecznie zapraszamy do udziału w imprezie - zachęca Włodzimierz Siudziński, wiceprezes sekcji tenisa stołowego Jezioraka Iława.

10-letni Michał Broża z Iławy - to na jego rzecz organizowany jest charytatywny turniej na zakończenie tego sezonu ILTS. Fot. TPD w Iławie.

Charytatywny turniej na zakończenie ILTS odbędzie się 27 marca.

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAszkoła
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
disco
REKLAMASkład opału
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8199 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)