REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 marca 2019, 12:50 komentarzy 1

(Warmińsko-Mazurska Policja, zdjęcie ilustracyjne.)

Bez żadnej istotnej przyczyny pobili mieszkańca gminy Susz - to czyn, którego popełnienie iławska prokuratura zarzuca dwóm mężczyznom w wieku 18 i 21 lat. Młodszy ze sprawców wrócił i zaatakował ponownie, tym razem niszcząc mienie drewnianą pałką.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Suszu wspólnie z prokuraturą prowadzili dochodzenie przeciwko dwóm mężczyznom. 

- Z ustaleń śledczych wynikało, że sprawcy z błahego powodu pobili mieszkańca gminy Susz, zadając uderzenia rękoma i nogami. Policjanci przyjęli zawiadomienie o przestępstwie, przesłuchali świadków oraz wykonali oględziny. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że jeden ze sprawców ponownie spotkał się z pokrzywdzonym i tym razem za pomocą drewnianej pałki uszkodził rolety okienne i okna oraz powybijał szyby w dwóch samochodach - mówi asp. Joanna Kwiatkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Funkcjonariusze ustalili, że zniszczeń tych dokonał 18-latek, który wspólnie z 21-latkiem wcześniej pobił pokrzywdzonego. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyznom zarzutów. Teraz ze swojego zachowania obaj będą tłumaczyć się przed sądem.

REKLAMAabs2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
REKLAMAKancelaria
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
Dzień dziecka
REKLAMAMartex
REKLAMAIowa
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.4743 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)