REKLAMAPatrz
ipb_nowa

(Fot. Materiały prasowe.)

Studio Nauczania MathRiders w Iławie - tutaj dzieci i młodzież są z matematyką za pan brat. Dzięki innowacyjnej metodyce królowa nauk naprawdę da się lubić, a to przekłada się na opanowanie materiału i lepsze stopnie w szkole. Jeśli Twoje dziecko ma zaległości, a oceny pozostawiają trochę do życzenia, to właśnie jest ostatni dzwonek, by to zmienić!

Dlaczego warto zgłębiać tajniki królowej nauk właśnie w MathRiders? Jest tutaj stosowana jedyna w swoim rodzaju nowoczesna metoda nauki matematyki autorstwa Helen Doron. Innowacyjny program, dopasowany do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, wykracza poza tradycyjne ramy pojmowania nauczania. Praca w małych grupach, motywowanie i pomaganie, a także wykorzystywanie otwartości i bystrości młodego umysłu - to główne atuty szkół pod szyldem MathRiders.

Teraz zajęcia szczególnie warto polecić tym uczniom, którzy chcieliby zapracować na lepszy stopień z matematyki na świadectwie szkolnym. Zaległości, kilka słabszych stopni? Z MathRiders to nic strasznego - tutaj szybko uzupełnisz braki. Ale uwaga! Tutejsi nauczyciele nie ukrywają, że to już ostatni dzwonek. Jeśli więc jesteś w takiej sytuacji, nie odkładaj już decyzji i skontaktuj się z iławskim centrum nauczania MathRiders.

Wiele czasu nie mają także ósmoklasiści i gimnazjaliści, których czekają wyzwania związane ze zmianą szkoły. Matematyka na poziomie szkoły średniej to już przysłowiowa wyższa szkoła jazdy. Jeśli są braki, to także warto pomyśleć o ich uzupełnieniu.

I jeszcze jedna informacja z życia Studia Nauczania MathRiders w Iławie. Już czujecie zbliżające się wielkimi krokami wakacje? Pora planować czas, atrakcje. W iławskim MathRiders już ruszył nabór na letnie półkolonie. Tygodniowe turnusy rozpoczynają się 24 czerwca, a kończą 26 lipca. Nabór trwa do końca maja. To dobry czas, by sprawdzić szczegóły i zapisać dziecko - zainteresowanych Studio zaprasza do kontaktu.


STUDIO NAUCZANIA MATHRIDERS
Iława, ul. Sobieskiego 20B.
Dowiedz się więcej/zapisz dziecko na zajęcia: tel. 506 813 361, ilawa@mathriders.com.
Odwiedź też MathRiders Iława na Facebooku: link.


Tekst reklamowy.

abs2
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.0196 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)