REKLAMAgugus
REKLAMAWiatrak

(Fot. Archiwum własne.)

Kwiecień to Światowy Miesiąc Wiedzy na Temat Autyzmu. W promowanie tolerancji i szacunku wobec dotkniętych nim osób włączyła się Iława. 

Na nami "Niebieski Marsz", który 2 kwietnia zainaugurował w Iławie obchody Światowego Miesiąca Wiedzy na Temat Autyzmu, a przed nami kolejne wydarzenie z tego cyklu. Happening "Niebieska Iława" zaplanowano już na najbliższą sobotę, 13 kwietnia. 

- W ramach wydarzenia odbędzie się Niebieski Minirajd Rowerowy, panel edukacyjny na temat autyzmu, warsztaty edukacyjne i artystyczne dla dzieci oraz mecz siatkarski z udziałem następujących placówek: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Concilio, placówka Fundacji Warmii i Mazur, Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych w Iławie, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kisielicach - informują nas organizatorzy, a są wśród nich Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz placówki edukacyjne z terenu Iławy i innych miejscowości naszego powiatu, a także OTOZ Animals w Iławie prowadzący schronisko dla bezdomnych zwierząt.

Ponadto warto wiedzieć, że w kwietniu w Terapeutycznym Punkcie Przedszkolnym Concilio w Iławie odbywają się bezpłatne konsultacje dla rodziców dzieci z ASD.

REKLAMANotus_nowa

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
woznicki2019
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7823 sekundy