REKLAMApo wyborach
REKLAMALADY D

(Fot. KPP w Ostródzie.)

Policjanci z Ostródy uczestniczyli w dość nietypowej interwencji. Funkcjonariusze patrolujący „starą” drogę krajową numer 7 zauważyli łabędzia, który wybrał się na niedzielny spacer, właśnie tą trasą. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Nie doszło do żadnego zdarzenia drogowego, a łabędź cały i zdrowy wrócił na swoje tereny.

W poważnych tarapatach był wczoraj, tj. w niedzielę, 14 kwietnia pewien łabędź, który nieoczekiwanie znalazł się na środku „starej” drogi E-7 w miejscowości Grabin w powiecie ostródzkim. Ptak stwarzał realne zagrożenie dla uczestników ruchu drogowego i siebie, dlatego trzeba było go stamtąd jak najszybciej zabrać. 

Sprawę w swoje ręce wzięli ostródzcy policjanci ruchu drogowego, którzy napotkali łabędzia podczas patrolowania tej drogi. Interwencja mundurowych zakończyła się pomyślnie. Nie było to jednak łatwe, ponieważ łabędź nie bardzo chciał opuścić drogę. Policjanci jednak byli na tyle przekonujący, że dostojny łabędź po kilku minutach negocjacji sam zszedł z drogi i wrócił do pobliskiego jeziora.

ak/kw, zdjęcia: KPP w Ostródzie

abs2

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMAPUP
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.5535 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)