REKLAMAmbank2
klonowski
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 kwietnia 2019, 10:56 komentarzy 2
W tragicznym wypadku na autostradzie A2 w województwie łódzkim zginął 21-letni mieszkaniec powiatu iławskiego.

W tragicznym wypadku na autostradzie A2 w województwie łódzkim zginął 21-letni mieszkaniec powiatu iławskiego.

Tuż przed  Świętami Wielkanocnymi w tragicznym wypadku na autostradzie A2 niedaleko Łowicza w województwie łódzkim śmierć poniósł mieszkaniec powiatu iławskiego. Miał zaledwie 21 lat.

Szczegóły drogowej tragedii są wyjaśniane przez łowickich policjantów pod nadzorem tamtejszej prokuratury. Do wypadku, w którym zginął 21-letni mężczyzna, doszło w środę, 17 kwietnia około godziny 12.30 w Seligowie, na 390 kilometrze autostrady A2 w kierunku Warszawy. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów: fiata ducato oraz ciężarowego mercedesa z naczepą. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że fiat ducato z nieustalonych przyczyn uderzył w tył naczepy poprzedzającej go ciężarówki. Na skutek zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący fiatem ducato 21-latek z województwa warmińsko-mazurskiego - informują łowiccy policjanci. 

Kierujący ciężarówką 48-letni mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego był trzeźwy. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, wykonali oględziny. Obecnie śledztwo, mające na celu wyjaśnić wszystkie okoliczności i przyczyny zdarzenia, prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.  

21-latek był mieszkańcem powiatu iławskiego, według naszych nieoficjalnych informacji pochodził z gminy Lubawa.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAbudzyk
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6692 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)