REKLAMAKono
Paszynin2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 kwietnia 2019, 14:22 komentarzy 1
Lokalizacja obiektu jest wynikiem wszechstronnych konsultacji z konstruktorami podobnych obiektów i organizatorami festiwali muzycznych - informuje suski magistrat.

Lokalizacja obiektu jest wynikiem wszechstronnych konsultacji z konstruktorami podobnych obiektów i organizatorami festiwali muzycznych - informuje suski magistrat. (Fot. susz.pl.)

Na plaży miejskiej w Suszu rozpoczęły się prace związane z budową profesjonalnej estrady muzycznej. Ich pierwszym etapem była rozbiórka starego hangaru, który stanowił magazyn sprzętu wodnego.

Mało estetyczny i niezbyt funkcjonalny budynek hangaru zasłaniał piękny widok na suskie jezioro i wpływał negatywnie na wizerunek całej plaży. Po likwidacji tego obiektu łódki, kajaki i rowery wodne będą przechowywane w pomieszczeniu, które znajdzie się pod budowaną sceną.

Estrada stanie w pobliżu miejsca, gdzie znajdował się hangar, tyłem do jeziora. Zostanie zbudowana pod odpowiednim kątem, tak, aby swoją widocznością obejmowała cały teren plaży miejskiej. Dzięki takiemu ustawieniu tłem występów muzycznych podczas suskich imprez plenerowych będzie piękny widok na Jezioro Suskie. 

Lokalizacja obiektu jest wynikiem wszechstronnych konsultacji z konstruktorami podobnych obiektów i organizatorami festiwali muzycznych. 

– Koncepcji ustawienia sceny było kilka, ostatecznie wybraliśmy jednak taką, która pozwoli najpełniej pokazać znakomite warunki przyrodniczo-krajoznawcze naszego miasta i chwalić się nimi przy okazji organizacji imprez plenerowych – tłumaczy Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski.

Estrada zostanie oddana do użytku w pierwszych dniach czerwca, aby mogli z niej skorzystać wykonawcy podczas Dni Susza, które odbędą się w dniach 9 – 10 czerwca.

susz.pl/red. kontakt@infoilawa.pl.

REKLAMATom-bet

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~,,, 1 ponad rok temu

    chyba sam ze sobą konsultował Pan i Władca,proszę napisać z kim konsultował,oczywiście przebieralnia w krzakach obok a jak spadnie deszcz to ?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
woznicki2019
REKLAMAreperator
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.8117 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)