REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ22 kwietnia 2019, 12:04 komentarzy 1

(Fot. Info Iława.)

Wikielec pod Iławą zyskuje nowe miejsce do rekreacji, zabaw na świeżym powietrzu, spotkań i sąsiedzkiej integracji. Powstaje tutaj tzw. OSA, czyli Otwarta Strefa Aktywności. 

To strefa w wariancie rozszerzonym. Mieszkańcy mają do swojej dyspozycji siłownię plenerową składająca się z sześciu różnych urządzeń (w tym czterech urządzeń pojedynczych i dwóch podwójnych), a najmłodsi - spory plac zabaw. Do wykonania pozostaje jeszcze strefa relaksu z ławkami, stolikiem do gry w szachy i warcaby, stołem do tenisa, dwoma stojakami na rowery i koszem na śmieci. Teren będzie ogrodzony, pojawią się nasadzenia w postaci krzewów.

W trzech innych miejscowościach w gminie Iława powstają Otwarte Strefy Aktywności w wariancie podstawowym, na który składają się plac zabaw i strefa relaksu. Mowa o Gałdowie, Szymbarku i Tynwałdzie. 

OSA w Wikielcu to koszt rzędu prawie 109 tysięcy złotych, zaś w pozostałych trzech wymienionych miejscowościach nowe miejsca do zabaw i wypoczynku pochłoną po 44 tysiące złotych.

Wikielec już z „osą”.
Zdjęcia: Info Iława.

OSA - Otwarta Strefa Aktywności w Wikielcu pod Iławą.

Ilość zdjęć 6

abs2

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~Józek 1 3 miesiące temuocena: 50% 

    Gdzie jest nazwa, adres placu zabaw i nr do zarządcy na tablicy? Dlaczego siłownia nie jest ogrodzona? Siłownię mogą użytkować dzieci powyżej 14 roku życia... poniżej muszą być z osobą dorosłą. Następną sprawą jest to, że dzieci użytkują plac zabaw niegodne z regulaminem co widać na zdjęciach. Pozdrawiam

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAKancelaria
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.2812 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)