REKLAMALumen
Paszynin2

(Fot. Archiwum Stowarzyszenia.)

Przyjazd do Iławy i widowiskowa parada ulicami miasta członków Motocyklowego Stowarzyszenia "Polskie Skrzydła - Polish Wings" - to jedna z wielu atrakcji towarzyszących tegorocznej, trzeciej edycji Lotniczej Majówki. Parada jest zaplanowana na piątek, 10 maja.

Co warto wiedzieć o Motocyklowym Stowarzyszeniu "Polskie Skrzydła - Polish Wings"? 

Polskie Skrzydła są apolitycznym i samorządnym zrzeszeniem, które skupia na zasadach dobrowolności obecnych i byłych żołnierzy Wojska Polskiego oraz sympatyków motocykli i lotnictwa. Łączy ich idea szacunku i służby Ojczyźnie oraz propagowanie zasad honoru i obyczaju żołnierskiego ze szczególnym uwzględnieniem polskiego lotnictwa wojskowego.

Działalność Stowarzyszenia skierowana jest na popularyzację wiedzy o lotnictwie i motocyklach oraz zorganizowanych form turystyki motocyklowej, integrującej wojskowe i cywilne środowiska, hołdujące tym samym wartościom. Stowarzyszenie podejmuje liczne inicjatywy szkoleniowo-wychowawcze poszerzające wiedzę o lotnictwie i motocyklach, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Jego członkowie uczestniczą w obchodach świąt państwowych i wojskowych oraz cyklicznych spotkaniach promujących lotnictwo.

Motocyklowe Stowarzyszenie "Polskie Skrzydła - Polish Wings" niedługo w Iławie.
Zdjęcia: archiwum grupy.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.2468 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)