REKLAMAGaraże
REKLAMAspołem
Poglądowa wizualizacja

Poglądowa wizualizacja "Podwórka talentów Nivea". (Fot. materiały prasowe.)

Na prośbę jednego z rodziców nagłaśniamy udział iławskiej "Piątki" w konkursie "Podwórko talentów Nivea". W internetowym plebiscycie szkolna społeczność może zdobyć "jedyne w swoim rodzaju miejsce o rynkowej wartości 250 000 zł, które dzięki nowoczesnemu sprzętowi aktywnie kształtuje sprawność, wiedzę i wyobraźnię dzieci".

To już piąta edycja akcji marki Nivea. 

- Pielęgnując wartościowe i wspólne spędzanie czasu, zachęcamy do zabawy dzieci i rodziców, szkoły, spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe zarówno z mniejszych, jak i większych miejscowości. W ten sposób Nivea jest blisko polskich rodzin, nie tylko dzięki swoim produktom, ale także dzięki pielęgnowaniu talentów dzieci - czytamy w informacjach o akcji. - To właśnie dla nich w tym roku wspólnie wybudujemy kolejne "Podwórka talentów Nivea!"

W akcji udział bierze Szkoła Podstawowa nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi im. Polskich Noblistów w Iławie. Szkolna społeczność walczy o "Podwórko talentów Nivea" na terenie szkoły przy ulicy Wiejskiej 11. 

Przyda się wsparcie lokalnych internautów, ponieważ to właśnie głosowanie w Internecie wyłoni po pięć zwycięskich lokalizacji z każdego z trzech koszyków: miejscowości poniżej 20 tysięcy mieszkańców, miejscowości od 20 do 60 tysięcy mieszkańców oraz miejscowości powyżej 60 tysięcy mieszkańców. 

- Uczestnik głosowania może oddawać maksymalnie 1 głos dziennie na lokalizacje, które według niego najbardziej potrzebują placów zabaw - czytamy w regulaminie. - Głosowanie rozpoczyna się z dniem 22 kwietnia 2019 roku o godz. 12:00 i kończy się z dniem 20 czerwca 2019 roku o godzinie 23.59.59.


"Piątka" będzie wdzięczna za Wasze głosy, które można oddawać tutaj:

https://podworko.nivea.pl/


REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

    Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMABiuro
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAPUP
REKLAMAbudzyk
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.3106 sekundy