REKLAMAx-moto
REKLAMAGaleria Jeziorak
wydrukuj podstronę do DRUKUJ12 maja 2019, 10:00 komentarzy 1

(Fot. Dawid Majewski.)

Przed godziną 16:00 w sobotę, 11 maja w Iławie zakończyły się pokazy w ramach Lotniczej Majówki. Ale organizatorzy zadbali też o szereg atrakcji towarzyszących. Miłośnicy lotnictwa nie mogli przegapić spotkania z Mirosławem Hermaszewskim, Tadeuszem Sznukiem i Witoldem Sokołem, które rozpoczęło się niedługo po pokazach w sali konferencyjnej Grand Hotelu Tiffi. Atrakcja towarzysząca Lotniczej Majówce cieszyła się dużym zainteresowaniem.

"Rozmowy o lataniu" - to hasło przyświecające spotkaniu z Tadeuszem Sznukiem, dziennikarzem, lektorem i pilotem, a także Witoldem Sokołem, byłym pilotem wojskowym, który dzisiaj uczy kolejne pokolenia polskich lotników. Poza komentatorami lotniczego show, których głosy towarzyszyły widzom majówki przez niemal całą spędzoną na "dzikiej" plaży sobotę, spotkanie zaszczycił swoją obecnością Mirosław Hermaszewski. Lotnik i kosmonauta, generał brygady w stanie spoczynku, pilot Wojska Polskiego był pierwszym i pozostaje jedynym w dotychczasowej historii Polakiem, który odbył lot w kosmos. 

"Rozmowy o lataniu". Spotkanie z Mirosławem Hermaszewskim, Tadeuszem Sznukiem i Witoldem Sokołem w ramach "Lotniczej Majówki" w Iławie.
Zdjęcia: Dawid Majewski.

"Rozmowy o lataniu". Spotkanie z Mirosławem Hermaszewskim, Tadeuszem Sznukiem i Witoldem Sokołem w ramach "Lotniczej Majówki" w Iławie.

Ilość zdjęć 11

REKLAMAgitary

1Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  • ~WRON 1 2 miesiące temuocena: 22% 

    Było może parę ciepłych słów o Stanie Wojennym, ścieżkach zdrowia i pałowaniu strajkujących?

    odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAeltel
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMABiesiada
REKLAMAick-gesi
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 1.1249 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)