REKLAMAimage2
wydrukuj podstronę do DRUKUJ14 maja 2019, 15:11 komentarzy 4

(Fot. Michał Krysztofiak.)

Choć w Iławie nie ma (jeszcze) placówki muzealnej, to w tym roku nasze miasto zadebiutuje na mapie miejsc, w których dostępne są atrakcje w ramach Nocy Muzeów, wydarzenia, którego celem jest zachęcanie Polaków do częstszego korzystania z oferty instytucji kultury.

Pierwsza Noc Muzeów w Iławie zostanie zorganizowana przez Iławskie Centrum Kultury, Urząd Miasta, Miejską Bibliotekę Publiczną, Szkołę Podstawową nr 1 im. Mikołaja Kopernika, Internetowe Muzeum Iławy oraz parafię pw. Przemienienia Pańskiego.

Wydarzenie odbędzie się, tak w innych polskich miastach, 18 maja. Co zaproponują organizatorzy pierwszej w Iławie Nocy Muzeów mieszkańcom i gościom? Propozycje znajdziecie na załączonym plakacie.


Uwaga! Iławskie Centrum Kultury zaprasza po odbiór bezpłatnych wejściówek na spektakl w wykonaniu Teatru Czwarte Miasto. Najlepiej zrobić to z wyprzedzeniem, by uniknąć rozczarowania. ICK zaprasza zainteresowanych do swojej siedziby na ul. Niepodległości 13a, tel. (89) 649 16 31.

REKLAMANotus_nowa

4Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Ja 4 9 miesięcy temuocena: 0% 

  A ja się pytam gdzie w Iławie jest muzeum .. bbhhaaa

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~8 3 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Czytaj ze zrozumieniem nagłówek chodz w Iławie nie ma jeszcze muzeum to tacy jak ty na samym początku umieją zniechęcić ,nie robili by nic też by były pretensję trochę ludzi się w to zangażowało coś robią dla mieszkańców SKORZYSTAJMY

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Anula 2 9 miesięcy temuocena: 100% 

  Bardzo fajne inicjatywy na sobotni wieczór, miło, że aktywne są placówki kultury, przedszkola, szkoły

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ilawiak 1 9 miesięcy temuocena: 100% 

  A gdzie Lulek? Nie będzie to i jego zbiorów?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
Artykuł załadowany: 0.7015 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)