REKLAMAWardrom
REKLAMAzielona aleja
Właścicielka klubokawiarni

Właścicielka klubokawiarni "Kubek w kubek", pani Magda, zaprasza na pyszną, aromatyczną kawę i wspaniałe ciasta, a zainteresowanych - także do wspólnej organizacji w tym miejscu spotkań, minikoncertów, zajęć dla dzieci... (Fot. Info Iława.)

Aromat wysokiej jakości kawy i kuszący zapach wspaniałych ciast i ciasteczek unoszą się w nowej Klubokawiarni "Kubek w kubek" w Iławie. Lokal przyciąga też przytulnym, ciepłym i pozytywnym klimatem. Od niedzieli, 19 maja będzie nowym przyjaznym punktem na mapie naszego miasta, dedykowanym w szczególności rodzinom z dziećmi oraz twórcom.

"Przyjdź do nas, chętnie Cię poznamy!" - to hasło nowej iławskiej klubokawiarni "Kubek w kubek", mieszczącej się na ulicy Kardynała Stefana Wyszyńskiego, na terenie nowego osiedla położonego naprzeciwko miejskiego targowiska. 

Zadowoleni będą miłośnicy kawy. Tutaj ten pyszny i dodający energii napój jest pod przeróżnymi postaciami, a wszystkie łączy wysoka jakość i cudowny aromat. Dostępne mieszanki ziaren pochodzą z lokalnej palarni w Morągu. A co do kawy? Najlepiej coś słodkiego. Skuś się na jedno z dostępnych tutaj wspaniałych ciast i ciasteczek. 

Oferta klubokawiarni dostępna jest także na wynos, ale jeśli się nie spieszycie, to warto skorzystać z gościnności tego miejsca. Soczyste kolory ścian i tekstyliów oraz wygodne meble tworzą przytulny, domowy klimat. Tutaj odetchniesz od codzienności, a Twoje dziecko miło spędzi czas w edukacyjno-rozrywkowym kąciku przygotowanym specjalnie z myślą o najmłodszych. "Kubek w kubek" to bowiem miejsce przyjazne, dedykowane rodzinom. Ofertę spędzenia tu wolnego czasu uzupełniają dostępne gry planszowe oraz książki i czasopisma. 

Właścicielka, pani Magda, chce, by to miejsce tętniło życiem. Jest otwarta na współpracę z lokalnymi twórcami i animatorami, ludźmi aktywnymi. Dzięki tej otwartości "Kubek w kubek" w przyszłości ma szansę być miejscem organizacji spotkań z ciekawymi ludźmi, minikoncertów, czy zajęć dla dzieci

Otwarcie Klubokawiarni "Kubek w kubek" zaplanowano na niedzielę, 19 maja. Tego dnia na wszystkich gości czeka okolicznościowy rabat w wysokości aż 50% na wszystkie dostępne napoje i pyszności. Zapraszamy!


"Kubek w kubek" - nowa klubokawiarnia w Iławie zaprasza!
Iława, ul. Wyszyńskiego 31c lok. 8.
Tel. 698-977-061.
Otwarte cały tydzień od 10 do 18.


Tekst reklamowy.

REKLAMANAJLAK
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.6553 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)