REKLAMAtelmar
Media

(Fot. materiały prasowe.)

"Biegnij i pomagaj" - pod tym hasłem odbędzie się część urodzinowej imprezy Galerii Jeziorak w Iławie, poświęcona najprostszej formie rekreacji i jednocześnie dobroczynności.

Już w niedzielę, 26 maja o godz. 15:10 zapraszamy wszystkich do udziału w happeningu w szczytnym celu. Wydarzenie organizowane jest podczas 10. urodzin Galerii Jeziorak w Iławie. 

"Biegnij i pomagaj" - wybierz swój sposób na pokonanie trasy prowadzącej wokół Małego Jezioraka i pomagaj innym! Za każdego uczestnika happeningu Galeria Jeziorak przekaże 10 złotych na wsparcie iławskiego Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną „Jesteśmy”. Każdy z zarejestrowanych uczestników otrzyma numer startowy oraz kupon „10 zł”. Po przekroczeniu mety należy wrzucić ten kupon do urny. Dzięki temu kwota 10 złotych zostanie przekazana na rzecz Stowarzyszenia „Jesteśmy”.

Zainteresowani startem? Oto garść przydatnych praktycznych informacji: 

  • Bezpłatna rejestracja uczestników jest prowadzona na stronie https://elektronicznezapisy.pl/event/3893.html oraz w biurze startowym na terenie Galerii Jeziorak w sobotę, 25 maja od godz. 12:00  do godz. 16:00 oraz w dniu happeningu od godz. 11:00 do godz. 15:00. W tym czasie będzie można odbierać numery startowe.
  • Długość trasy wynosi 2 500 metrów. To jedno okrążenie wokół jeziora Mały Jeziorak.
  • Happening ma charakter rekreacyjny, dlatego nie będzie pomiaru czasu ani klasyfikacji. 
  • Udział mogą brać również dzieci (pod opieką dorosłych).
  • Regulamin biegu dostępny jest na stronie elektronicznezapisy.pl oraz w biurze startowym w Galerii Jeziorak w dniu rejestracji. 

f

O godzinie 16:00 zapraszamy na podsumowanie biegu i urodzinowy poczęstunek przygotowany przez Galerię Jeziorak. 

Happening objęty został patronatem Burmistrza Miasta Iławy Dawida Kopaczewskiego. Współorganizatorem wydarzenia jest Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.

REKLAMANAJLAK

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8762 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)