REKLAMAwlodkowic
REKLAMADPK

(Fot. Info Iława.)

Już od 1 czerwca w Iławie będzie można rozsmakować się w pysznych lodach rzemieślniczych wytwarzanych według tradycyjnych receptur z lat 50-tych. Zapraszamy wszystkich na otwarcie nowego punktu przy ulicy Mickiewicza 1.

Nie mamy wątpliwości, że wszyscy lodożercy zachwycą się nie tylko cudownym kolorem, ale również autentycznym, świeżym smakiem i zapachem! A to wyłącznie dzięki temu, że lody tworzone są naprawdę na bazie naturalnych produktów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Polecamy lody mleczne i sorbety, w smakach tradycyjnych, egzotycznych, a także wytrawnych.

Połączenie naturalnych składników - jaj (tylko od kur z wolnego wybiegu), świeżego, krowiego mleka i śmietany to idealna baza do każdego kolejnego połączenia smaków mlecznych, a wśród nich - obok śmietankowych, czekoladowych - niejednokrotnie nagradzane lody miodowe, bazyliowe czy miętowe. Spróbujcie również słonego karmelu! To nieprawdopodobne, jak szybko rośnie grono zwolenników tego połączenia, wszystko dzięki idealnie wyważonym, świetnie dobranym proporcjom słonego i słodkiego smaku. Lody śmietankowe, czekoladowe i pistacjowe są zrobione na ksylitolu.

Lody wegańskie to ponad 50% warzyw i owoców, które uzupełnione są błonnikiem. Innymi słowy to sorbety, których smak i kolor sprawiają, że chce się do nich wracać. Bez wątpienia wśród lodów wegańskich znajdziecie najbardziej niepowtarzalne smaki natury, których nie spotkacie nigdzie indziej! Prawdziwym pionierem okazało się połączenie pokrzywy z imbirem - kubki smakowe oszaleją z radości! Znajdziecie tutaj również tradycyjne smaki polskich owoców - truskawki, leśnej jagody, porzeczki, jabłek czy gruszek z polskich sadów, wczesnym latem zawsze w ofercie pojawia się delikatny rabarbar. Smaki egzotyczne, letnie? Oczywiście, że je tutaj znajdziecie - zapraszamy na słodkie (ale nieprzesłodzone) pomarańcze i ananasy.

Obok smaków dopracowanych przez Magdalenę i Wojciecha Kroczek nie można przejść obojętnie. Dowodem na to jest znak Dziedzictwa Kulinarnego Warmii Mazur Powiśla oraz liczne nagrody

Twoje zdrowie jest najważniejsze. Pamiętaj, że nawet na pozór naturalnie wyglądające lody mogą być nafaszerowane chemią! Jeśli nie wiesz, zawsze pytaj sprzedawcę, z jakich składników wytworzone są jego produkty. Zostań świadomym konsumentem, pamiętaj, że lody naturalne Kroczek to zero stabilizatorów, ulepszaczy oraz past smakowych. Tutaj smak i kolor lody zawdzięczają jedynie wyjątkowym składnikom natury.


KROCZEK LODY NATURALNE
Iława, ul. Mickiewicza 1.
1 czerwca druga gałka 50% ceny!


Tekst reklamowy.

REKLAMANotus_nowa
REKLAMAbako
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMAwoznicki2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 0.7404 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)