ipb_nowa
wydrukuj podstronę do DRUKUJ1 czerwca 2019, 16:43 komentarzy 9

(Fot. Info Iława.)

Setki iławian, przede wszystkim mieszkańców osiedla Piastowskiego, ale też innych części naszego miasta, odwiedziło dzisiaj - w sobotę, 1 czerwca Familijny Festyn zorganizowany na tutejszym boisku sportowym. To pierwszy, ale nie ostatni taki piknik w tegorocznym miejskim kalendarzu wydarzeń.

W organizację wydarzenia włączyły się miejskie jednostki organizacyjne: Iławskie Centrum Kultury, Iławskie Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Miejska Biblioteka Publiczna, a także lokalni artyści i twórcy. Atrakcji nie zabrakło zwłaszcza dla najmłodszych gości festynu. Czekał na nich plac zabaw, stoiska z grami planszowymi, w tym zarówno tradycyjne planszówki, jak i ogromna, przestrzenna szachownica, a także darmowa wata cukrowa i popcorn.

Sportowe boisko na Piastowskim wypełniła muzyka, a także zabawy rekreacyjne i gry sportowe. Była też możliwość oglądania wyposażenia wozów strażackich.

Kolejny taki festyn odbędzie się 22 czerwca na osiedlu Lubawskim. W kalendarzu wydarzeń organizowanych pod miejskim szyldem jest to nowość.

Festyn Familijny na osiedlu Piastowskim w Iławie.
Zdjęcia: Info Iława, ICK.

Festyn Familijny na osiedlu Piastowskim w Iławie.

Ilość zdjęć 34

REKLAMAMozart2

9Komentarze

dodaj komentarz

Portal infoilawa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~EWA 9 2 miesiące temuocena: 67% 

  Ewa? A w Tiffi też za swoje konsumowałaś i piłaś...? Z tego co wiem to raczej nie... A w OSP też za swoje się "bawiłaś"..?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Piotrusiu 8 2 miesiące temuocena: 56% 

  Nie przypominam go sobie, żeby był moim sąsiadem na oś. Piastowskim... I nie mów mi o dzieciach, bo on z Jackowską wszędzie swoje dupska włożą. Ciekawe dlaczego śmieszny burmistrz nie powiedział nazwisk radnych, którzy bawili się na bankiecie w Tiffi za nasze pieniądze...? Oooo..., czy to nie Jackowska i Sławiński...? No... Lubią potańcować, zjeść i wypić... Ciekwe za czyje...?

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Mieszkaniec Piastowskiego 7 2 miesiące temuocena: 33% 

  No widzisz trolluniu jeden są radni, którzy zostali wybrani przez ludzi i z tymi ludźmi spędzają czas, uczestniczą w ich lokalnych inicjatywach, czasem kosztem prywatnego czasu w weekend. No ale Ty tego nie zrozumiesz, wolisz spędzać czas na wyszukiwaniu informacji gdzie kto się bawił, za czyje zjadł i wypił itp. Żałosne... zajmij się może rodziną jeśli masz... no albo jakimś hobby poza trollowaniem jeśli w ogóle masz...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ewa Jackowska 6 2 miesiące temuocena: 43% 

  Nie uczestniczyłam w bankiecie o którym wspomina. Myślę również , że nie ma Pan bladego pojęcia iż radna/radny częstokroć dostają zaproszenia od organizatorów miejskich inicjatyw. Zawsze byłam blisko ludzi i czy to się Panu podoba czy nie, nadal będę. Radni mają wręcz ustawowy obowiązek utrzymania stałej więzi z mieszkańcami! Co do ostatniego zdania piję i konsumuję za swoje.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Piotr 5 2 miesiące temuocena: 43% 

  Marcinku w czym Ty masz problem? Czy Sławiński ma się zaszyć w domu, bo został radnym? SERIO? Przecież każdy z radnych ma rodziny, małe dzieci a przede wszystkim ma normalnie funkcjonować w mieście, a nie brylować tylko na salonach. Ludzie kochani co się z Wami dzieje? Macie problem bo ktoś jest bardziej rozpoznawalny, bo znasz go z fejsa albo tygodnika? Radne/radni to tacy ludzie jak My. Co i wypić, zjeść i potańcować lubią lub z rodziną festyn odwiedzić. Ogarnij się.

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Atn 4 2 miesiące temuocena: 0% 

  Każdy z radnych ma małe dzieci? A to Ci news. Nie spodziewałem się po niektórych. Brawo! ;)

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Marcin 3 2 miesiące temuocena: 62% 

  I znowu...!!! Jak nie Jackowska to Sławiński... Boże jedyny, ciągła lanserka...!

  odpowiedz oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~jarząbek 2 2 miesiące temuocena: 50% 

  Radny ma być z ludźmi i blisko ludzi, bo ludzie ich wybierali. Była tam też radna Anna Pogodowska i radna Martyna Wyżlic człowieczku z kompleksami.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~.... 1 2 miesiące temuocena: 63% 

  Kiedy wreszcie nikogo z radnych nie będzie na pikniku? Ale na Rozborskiego się nie doczekałam, a on wszędzie bywa

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAszkoła
tel. 500 530 427 lub napisz kontakt@infoilawa.pl
REKLAMASkład opału
REKLAMALADY D
REKLAMAsadek2
REKLAMAKORIM
Artykuł załadowany: 3.8178 sekundy
trwaja prace administracyjne - wkrotce wracamy 1:)