wydrukuj podstronę do DRUKUJ3 czerwca 2019, 10:50
Reprezentacja KP PSP w Iławie na 20. Mistrzostwach Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Sporcie Pożarniczym.

W miniony piątek, 31 maja w Nowym Mieście Lubawskim zostały przeprowadzone 20. Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Sporcie Pożarniczym. Udział w nich wzięło dziewiętnaście reprezentacji z komend powiatowych i miejskich naszego województwa.

• Piotr Szysler (kierownik).

Drużyna z Iławy jest jedną z najsilniejszych w województwie. Każdego roku jej starty budzą duże emocje. W tym roku również pokazała, że trzeba się z nią liczyć, już w pierwszym biegu ćwiczenia bojowego uzyskując czas 28,38 sek., który uznany został za nowy rekord województwa. Żadnej z reprezentacji nie udało się pobić tego wyniku. Iławscy strażacy zdobyli pierwsze miejsce w konkurencji ćwiczenia bojowego. W klasyfikacji generalnej iławska reprezentacja zajęła natomiast szóste miejsce.

Opracował: st. kpt. Krzysztof Rutkowski - KP PSP w Iławie/red. kontakt@infoilawa.pl.